Jump to content
php.lv forumi

problēmas ar dažādu datu atlasīšnu


sviesc

Recommended Posts

Ilgi cenzdamies uzraxtiju šo te http://paste.php.lv/906 countera scriptu it kā viss strādā problēmas radās parejot uz citu db ar identisku db struktūru.

man nesaprotamu kļūdu dēļ netiek izdrukāti dati par browseriem referiem un pieprasītajām lapām dati tiek aizstāti ar šādu te kļūdas paziņojumu

 

Can't create/write to file '/tmp/#sqldee_8db_2.MYI' (Errcode: 13)

 

ar šādu te kļūdas paziņojumu es saskaros pirmo rezi...

jau iepriekš atvainojos par html daudzumu kodā varbūt kādam ir ideja kā šo te kodu padarīt optimālāku un labāk lasāmu... :blink:

Edited by sviesc
Link to comment
Share on other sites

nevar būt tam scritam vispār nekādi faili nau jātaisa tur i tikai select pieprasijumi & vietas man navalam :blink:

esmu autā šādu kļūdas paziņojumu redzu pirmo rezi varbūt tas saitīc ar to ka lietoju pats savas f-cijas

 

uz win kases viss čikiniekā, bet uz linuxa arī šis erorrs

Link to comment
Share on other sites

nevar būt tam scritam vispār nekādi faili nau jātaisa

Ja pārlasīsi manu postu vēlreiz, pamanīsi, ka runāju par MySQL nevis tavu skriptu. Kas tas par serveri (to Linux)? Tavs? Kaut kas nav ar konfigurāciju lāgā...

Link to comment
Share on other sites

Tur kur dabū visus postu skaitus utt. Ja nepieciešams uzzināt tikai, piemēram, cik postu bija vakar, tad šī vaicājuma vietā:

$hits_y = mysql_query ("SELECT * FROM $tabula WHERE date='$varars'");
$hits_yesterday = MYSQL_NUMROWS($hits_y);

būtu optimālāks šis:

$hits_y = mysql_query("SELECT COUNT FROM $tabula WHERE date='$varvars'");
$hits_y_row = mysql_fetch_row($hits_y);
$hits_yesterday = $hits_y_row[0];

Link to comment
Share on other sites

probēmu veiksmīgi atrisināju problēma bija

šinī te ringiņā

[mysqld]

tmpdir=/temp/

 

& ja kādam ver ir radušās šāda te tipa problēmas tad tās var atrisināt failā /etc/my.cnf

 

& par koda optimizāciju ko un kā man ieteiktu tas ka scritps ir jāpāraxta ir skaidrs,bet ko un kā būtu labāk darīt...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...