Jump to content
php.lv forumi

Alternatīvs popup


KarlisBa

Recommended Posts

Esmu vairākās web lapās redzējis tādās kā daugiem.lv, kad sūta ziņu jeb vēstuli un apblog.lv lapā, kad uzspiež uz bildes pārējā web lapa paliek nedaudz tumšāka un pa vidu parādās informācija, bilde vai, kas ar tur ir. Kā to panākt? Man pat nav ne jausmas, ar ko sākt kā tas saucas ar, ko to taisīt u.t.t.

Varbūt varētu nedaudz apskiadrot iedot kādus linkus vai vismaz pateiktu nosaukumu tam procesam vai, kas tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Es tos failus, ko devi papētīju un vēl šo to google.lv atradu, bet visi skripti, ko atradu rāda tikai img failus jeb bildes, bet ja es norādu uz href= kādu tex vai php failu viņš neatver. Varbūt kādam ir zināms kāds skripts, kas atver arī php failus iekš Litebox vai arī kādā alternatīvā popup veidā.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par jquery thickbox, tik ilgi kamēr vēlēsies parādīt vienkāršu tekstu vai bildi būs OK. Taču kolīdz sāksi domāt par sarežģītākām lietām kā formas submitošana un jaunas lapas atvēršana tajā pašā thickbox logā sāksies nopietns čakars.

 

Nesaku, ko to nevarēs izdarīt, bet vieglāk būs veikt realizāciju tajā pašā popupā. Tas tā no paša pieredzes.

Bet kā jau minēju vienkāršiem gadījumiem ar thickbox problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Problēma bija vairāk saistīta ar thickbox klases elementu inicializāciju.

 

Bija meklēšanas forma, pēc kuras submitošanas, izmantojot AJAX nerefrešojot lapu, parādām meklēšanas rezultātus. Rezultāti ir kā linki, uz kuriem klikšķinot atveras lapa/popup ar sīkāku info.

Nu un joki sākās tad, kad vēlējamies lai šis info atvērtos thickbox logā. Rezultāts tika rādīts pa visu lapu, nevis thickbox logā.

To kāpēc tas tā notika bija saprotams - kad lapa tiek ielādēta tiek noinicializēti visi thickbox elementi, bet AJAX pēcāk piemet jaunus, kuri vairs nav inicializēti.

Problēma skaidra, bet risinājumu tā arī neizdevās atrast.

Link to comment
Share on other sites

kasisppr, es saskāros tieši ar šo problēmu un man izdevās atrisināt :) sameklēju kaut kādā forumā. Lukur izrāvums no mana koda:

 

function make_request(url, placeholder_id) {

 $.get(url, function(data){

$('#' + placeholder_id).html(data);

$('#' + placeholder_id + ' a.thickbox').click(function() {
  var t = this.title || this.name || null;
  var g = this.rel || false;
  tb_show(t, this.href, g);
  this.blur();
  return false;
});

 });


}

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...