Jump to content
php.lv forumi

Problēma ar informācijas apstrādi


hackerman

Recommended Posts

Es te sāku taisīt lapu, kura balstās uz IPB foruma. Uztaisīju reģistrāciju, taču vajag vēl updeitot statistiku, lai rādītu jaunākos lietotājus un tml. IPB tos statistikas datus glabā datubāzē ~ tādā formātā:

a:7:{s:13:"total_replies";s:5:"22602";s:12:"total_topics";s:4:"2437";s:9:"mem_count";
i:1487;s:13:"last_mem_name";s:9:"rishelins";s:11:"last_mem_id";s:4:"2018";s:10:"most_count";s:1:"3";s:9:"most_date";
s:10:"1203268773";}

 

Nu un man ir problēmas ar to last_mem_name un last_mem_id updeitošanu. Laikam jau to visu smuki var izdarīt ar preg_replace, bet es īsti nemāku... Tutoriāli pētīju, viss ok, bet kad nonācu līdz darīšanai, tad čušs. :)

 

Edit: Palasīju vēl, pačakaŗējos un iznāca laikam pašam.

 

Edit2: Laikam tomēr vajadzēs jūsu padoms. Nu ar to preg_match funkciju apguvu, bet es nezinu kā īsti lai dara tālāk. Kods:

include("config.php");  
$kverijs = mysql_query("SELECT * FROM ibf_cache_store where `cs_key` = 'stats' "); 
$hah = mysql_fetch_array($kverijs); // šeit dabū to, kas lejā man ir ierakstīts kā $string

$string = 'a:7:{s:13:"total_replies";s:5:"22602";s:12:"total_topics";s:4:"2437";s:9:"mem_count";i:1487;s:13:"last_mem_name";s:9:"rishelins";
s:11:"last_mem_id";s:4:"2018";s:10:"most_count";s:1:"3";s:9:"most_date";s:10:"1203268773";}';

$vards = "lola";
$patterns = '/"last_mem_name";s:9:"rishelins";/';
$replacements = '"last_mem_name";s:9:"'.$vards.'";';
echo preg_replace($patterns, $replacements, $string);
?>

 

Nu šitais man tāds kods ar kuru es vienkārši mācos un testēju. Kamēr es testēju, es biju pats ierakstījis noteiktu stringu iekš mainīgā $string. Bet problēma jau ir, ka tālāk jau man jādzēš nost tas string un jāraksta, lai datus saņem no datubāzes. Ja tā, tad arī manis definētais mainīgais $patterns neder, jo tur jau ir konkrēts vārds iekšā. Ja datubāzē būs jauns lietotājs, man tas kas ierakstīts "ar roku" vairs nederēs.

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

//-----------------------------------------
	// Update Stats
	//-----------------------------------------

	$this->ipsclass->cache['stats']['last_mem_name'] = $this->ipsclass->member['members_display_name'];
	$this->ipsclass->cache['stats']['last_mem_id']   = $this->ipsclass->member['id'];
	$this->ipsclass->cache['stats']['mem_count']	+= 1;

	$this->ipsclass->update_cache(  array( 'name' => 'stats', 'array' => 1, 'deletefirst' => 0 ) );

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...