Jump to content
php.lv forumi

Palīdziet iesācējam!


atis

Recommended Posts

Varbūt uzliec atpakaļ error reportingu ;)

Neiedziļinoties drošības problēmās, kuras rodas šīs rindiņas dēļ (include ($page . ".php");), varbūt uzraksti tā, lai darbotos bez register_globals???

<?php

if (! isset($_REQUEST['page'])) {$page='main';}
else { $page = $_REQUEST['page']; }
include ('saakums.php');

include ($page.".php");

include ('beigas.php');

?>

Link to comment
Share on other sites

Veciit, tu kaut ko es paarpratis! Definee mainiigos parasti shaadi:

var $mainiigais;

 

Pieshkjir veertiibu shaadi:

$mainiigais = 'veertiiba';

 

tachu if ($mainiigais == NULL) { notiek tas un tas; } nav nevis mainiigajam pieshkjirt vertibu, bet gan parbaudiit mainiigaa veertiibu!

 

Taalaak, paarbaudiit vai mainiigais ir var shaadi

if (isset($mainiigais)) { mainiigais eksistee;}

 

Taalaak:

Tava gadijumaa taa kaa vajadzeeja izmantot nevis page, bet gan:

if (isset($_GET['page'])) { jau vispirms; } - un tad ieksh taa if visu dariit...

 

ok.

Link to comment
Share on other sites

Fixed. Paldies par derīgajiem padomiem. Bet nederīgo padomu devējiem es ieteiktu vispirms izprast problēmu un tikai tad teikt, ka viss tiek darīts pilnīgi šķērsām un vajag tā kā es to daru. ;)

btw linki negāja, jo php.ini bija

register_globals = On

jāieliek. Defaultā ir Off.

Link to comment
Share on other sites

on suxx

Jopt shitie bljaaveeji..

 

Kapeec suxx vismaz vari pateikt? (ja nevari tad kaadas jeega/tiesiibas izteikt shaadu apgalvojumu?)

 

Kapeec man buut jaachakareejas tur kur nevajag?

Jaasatraucas vai mainiigais tiek nodots caur post/get/sesiju/cookiju vai hvz kaa veel?

Ja tas ir svariigi tad pienjemu arii attieciigus meerus un paarbaudu pret superglobals mainiigo masiiviem ..

 

Bet izbljaavieni kas liidziigi "windows sux / linux rulez" bez pamatojuma netiks tolereeti (lai arii diezgan daudz aprunaati) - tomeer tas nerada pareizu priekshtatu cilveekiem kas tikko saak darboties ar php par lietaam.

 

Ja bez "sux" vai "rulez" neko vairaka pierakstiit nespeejat tad luudzu nerakstiit vispaar..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...