Jump to content
php.lv forumi

ar ko taisīt db


KarlisBa

Recommended Posts

Man jautājums. Ja uz Linux sistēmas db es uzlieku caur ISPconfig un tādējādi db user nav root, bet piemēram web3_db2 un user ir web3_u3. Un pašus db skriptus es uz Windows taisu, ar ko tad labāk man uz windows creatot tās db? Jo līdz šim sanāca tā uz Windows varu db nosaukumu tādu, bet user sanāk root un pārnesot uz Linux man jāpārtaisa skripts.

Edited by shalonik
Link to comment
Share on other sites

bet tev tachu 1 reizi vajag tikai to DB useri ....

Ja doma caur PHP tad izveido atseviskju config failu kur arii ieraksti to hostu / paroli / useri

-----------

IMPHO root labak atstat tikai DB konfiguresanai....., bet ikdienas lietosanai izveidot 2 userus

1 useris Lasisana/ insertosana / labosana /dzesana --> bez tiesibam dzest/ veidot tabulas (un arii dzesanu no tabulam ir jaskatas)

2 useris kaa ADMINS lasit /insertot/ labot /dzest / izveidottabulas / dzest tabulas /

---

1 izmanto pasha lapa

2 izmanto Admin panelii.. (CMS) ....

---------------

P.S. Es daudzos projektos izmantoju pieeju ka Lapas lietotaji vispar nevar izdzest ierakstus no DB tikai izlabot... --> katrai tabulai papildus kolona ar AKTIVS/NEAKTIVS ....

---

Pec tam caur CRON tiek palaists skripts kas visus Neaktivos ierakstus nokillee...

---

Pie sadas pieejas iznak lielaka drosiba ... tb no lapas Fiziski nav iespejams nodzest ierakstus.....

----

Bet protams nevienmer sada pieeja ir pareiza...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...