Jump to content
php.lv forumi

joks ar mysql vai php


Gacha

Recommended Posts

Lapa man staveja uz mana test serveriiti maajaas, tad vinju pabeidzu un gribeju uzlikt uz vienas firmas servera kuram klaat netieku un kursh ir slikti nokonfigureets.

 

Joks: uz mana kompa lapa iet normaali, bet uzliku tur tad met shos te:

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/gacha/www/reklama/pages/main.php on line 6

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/gacha/www/reklama/pages/main.php on line 8

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/gacha/www/reklama/pages/main.php on line 10

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/gacha/www/reklama/pages/main.php on line 12

Vai var būt tā, ka uz vecākām php vai mysql versijām varetu nepatikt tas fech_rows un viss parejais? Pastaigajoties vēl pa lapu vareja novērot arī citus līdzīgus bļāvienus no lapas! Man uz kompa ir php4 kaut kaads tur, bet jaunakais no php4 un jaunakais mysql. Bet par to servaku es šaubos, jo tas dzeks tur uzinstalējis kaut kādu veco FreeBSD tikai tapēc, ka tam komplektā jau ir php un mysql (cik zinu tad linuxam arī ir - bet viņš jau to nenojauš) Un tas FreeBSD man šķiet ir 3 vai 4 gadus vecs, bet viņam to neieskaidrosi.
Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi, vai neesi izmantojis REGISTEr_GLOBALS, kuri ir neatļauti uz firmas servera, tāpat, vai esi norādījis pareizu username/password, lai piekļūtu mysqlam.

 

P.S. FreeBSD, kā jau BSD rullē! Ruki proč ot FreeBSD (ja drīkstētu tā ironizēt) :P

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

Register globals man ir off, jo esmu pie tiem pieradis. Bet ar mysql parolem gan varetu buut problemas. Jo no maajaam caur MysqlCC e piekonektejos ar username: huy paroli: ***** bet uz servera man saka ka ar paroli YES neies cauri, tapec paroli nonjemu un itkaa ir, bet sha vai taa tomeer nestradaa! Tas serveris ir mesls :angry:

Link to comment
Share on other sites

Kodaa vainas nav, jo uz 2 citiem serveriem iet! Kaa shitaadas 2 rindas var neiet?

$count4 = mysql_query("select count(*) from $tablex where section_name='section4'");
$xcount4 = mysql_fetch_row($count4);

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...