Jump to content
php.lv forumi

apache savietojamība ar workgroup


Recommended Posts

lieta sekojosha...ir man nets kurash iet caur workgroupu (pienjemsim XXX) un lidz ar to ip adreses ir iekshejas piemeram 10.1..... bet areja ip adrese ir 62...... (brunais.laacis.lv) pie tam visiem pienjemsim 10 shtukiem ir viena un ta pati ip adrese...jautajums sekojoshs vai var nokompilet apache serveri lai butu apskatams globali ierakstot brauzeri ip adresi ar nosacijumu ka netiec augstak par savu kompi (permisions)...localhost var izveidot un megjinaju ar virtual un pie hosta faila nonjemos nekadi nesanaca.....un papildus vai ir varbutiba ka aizies ar brunais.lacis.lv?!...ja kads var lidzet tad bushu pateicigs un protams priecigs...:)

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa sezhu uz vienu no kompjiem kursh saslegts ar IPS kabeljiem lokalaja...apache uzliku bet nestrada uz aru...praktiski ir ta ka ar savu lokalo ip adresi atver bet arejo never jo shi areja mums visiem viena...cik es domaju tad risinajumu praktiski nav tikt uz aru vai tieshi preteji tikt pie sava servera no arpuses..?!

Link to comment
Share on other sites

Nu tev sanaak, ka DNS tev ir uzlikts uz servera IP (nevis tava kompa bet uz tiikla galveno IP) nu tad sanak ka DNS meklee apache uz servera kompa, bet tur taa nav un tapec nekas nenotiek. Tev vajaga uzlikt kaadu progu uz servera lai tas redirektee uz tavu kompi, vai varbuut(nesmu parliecinats) serverim host faila var kaut ko ierakstiit!

Link to comment
Share on other sites

To norāda uz firewalla/routera/Whateverkāviņuvēliessaukt. Tālāk, protams, atkarībā no tā, kāds softs griežās. IPchains - man ipfwadm; IPTables - man iptables; PacketFilter - man pf. No galvas nezinu - nesanāk tik bieži to darīt ;)

Bet tas jau vairs nav PHP :P

Link to comment
Share on other sites

Tad jau arī par kodolfiziku varam runāt, jo kodolfizika ir saistīta ar atomenerģētiku, kura, savukārt, nodarbojas ar elektrības pievadīšanu elektroiekārtām, kuru starpā ir arī tādas, kuras mēdz daudzināt (foršs vārds - daudzināt :P ) par datoriem, kuri savukārt varētu darbināt programmas, kuru starpā varētu būt PHP :D

Nu tātad kolēģi, kā atrisināt vadāmās kodolsintēzes problēmu? Citādi PHP neiet :P

Nu ok - nedaudz ciniski, bet nu tomēr :P

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

skaidrs paldies par atbalstu ta ari domaju ka vienigais variants ir redirekts un savadak neizdodas..tad praktiski es ierakstu to savu iekshejo ip pie hostiem un vinji redirekte uz to un tad ari atvers to serveri weba..zhel protams..gribejas bez vinjiem to izdarit..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...