Jump to content
php.lv forumi

Web statistika


skrach

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

es tikai nesaprotu...

tas rir mazz kods... kur ir tikai tris lietas....

user_id, user_photo, time

tur nav parak gari jaraksta...

cik noprotu tur but augstakais... 20 min.. darbs...

bet palidzet nevar... vot njem piemeru..Tev vajadzetu pimeram tur flash paliidzet....

bet Tu neko nesaprastu..un Tev visi rakstitu to pashu ko man ... ka Tu justos...

es tach unprasu lai man ture nezin ..kaut kadu majas lapu uztaisa..bet kad mazu scriptu..

Link to comment
Share on other sites

Labi skaidrs....

Ka cilvecigi palidzet nevarat... Jums par sho kodu.. nemaz nebutu tur baiga nauda...

Tikai nesaprotu Juss... ka deelj kaut kaadiem tur nezinu cik.. no 50_ lidz max 100 ls... tagad tadu garu pasaku jaraksta...

baiga zin nauda.. 3 dienas padzivo un vairs...nav... laik uari neaiznjem tur stundam...

es saprastu ja Jus man prasiitu..tur uzzimet dizainu...vai uztaisiit kaut ko uz flash... un es te teiktu..ka nee.... (kaut arii nekad neesmu atteicis..jo nauda man nekad nav biju \si galvenaa)..

jo uztaisot... kaut ko labu uz flash..vai dizainu..ir daudzilgaaak... kaut vab\rbut nav tik gruti ..bet ilgi...

 

 

P.S.

Varat sleegt topicu......

Link to comment
Share on other sites

kaut arii nekad neesmu atteicis..jo nauda man nekad nav biju \si galvenaa

 

Tu gadījumā vēl pie vecākiem nedzīvo ? :)

 

Kad paaugsies sapratīsi, ka par intelektuālo darbu arī ir nauda jāmaksā. Cilvēki velta gadus lai apgūtu noteiktas iemaņas (tāpat kā tas ir neintelektuālā darbā).

 

Padomus dot mēs vienmēr esam gatavi. Ar maziem skripta gabaliņiem arī izpalīdzam. Bet ja cilvēks atsakās pilnībā mācīties (saderam, ka tu vēl aizvien neesi atvēris nevienu "php mysql tutorial" un palasījis ?) un tikai prasa gatavu, tad rokas nolaižas...

Link to comment
Share on other sites

andrisp - es sen jau nedzivoju ar vecakiem... tur jau ta lieta..ka pats visu dzive esmu sasniedzis..

un ja kas tos turtorialus...es esmu lasiijis..un ne tikai shodien..bet jau ilgu laiku..bet visi turtoriali ir eng valoda...un tapec ar to lasishanu ir pailgaak..bet turtorialus ...kad lasa ir jalasa nos sakujma..bet nekad nav ta ka sakuma jau rasktits par statistiku...!!!

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, ir arī krieviski daudz materiāli. Nešaubos, ka arī vāciski (pieņemot, ka tā varētu būt nākamā populārākā svešvaloda aiz eng un ru).

 

bet nekad nav ta ka sakuma jau rasktits par statistiku

Protams, tās ir specifiskas lietas. Galvenais ir apgūt pamatus (tabulu izveidošana, datu strukturizēšana, datu ievadīšana/nolasīšana ar php) un tad jau tādas lietas, kā statistika vai kas cits būs vienkārši.

 

Tu saproti, ka mēs tev gatavu kodu arī nevaram iedot, jo tad tas būs izrauts no konteksta. Mēs nezinam kāda tev tur sistēma ir.

Link to comment
Share on other sites

Izliecies? Tev nav jālasa par to kā uztaisīt statistiku! Tev ir jāiemācās kā to notiek datu ievietošana datubāzē un attiecīgi dabūšana ārā no datubaazes.

Kad iemācīsies to, tad izdomāsi idejiski kā to realizēt, tad izmantojot tās funkcijas uztaisīsi to statistiku, tie ir tikai mainīgi dati nekas vairāk!

Link to comment
Share on other sites

Tu saproti, ka mēs tev gatavu kodu arī nevaram iedot, jo tad tas būs izrauts no konteksta. Mēs nezinam kāda tev tur sistēma ir.

 

bet tur jau taa lieta..es prasu viss vienkarshako kodu.. kur butu: user_id, user_photo, time!

un pielaagot..un modificet..jau butu mana probleema...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...