Jump to content
php.lv forumi

Web statistika


skrach

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

njaa... esmu bezjeediigs gadiijums... ne visi var buut gan dizaineri ...gan koderi... :) :D :D :D

bet otmeer..varbuut kads kuram tieshaam apniik.. var pateikt vienakarshi priekshaa... tur ir maz kods..

tur ir tikai:

SQL

Kods ieksh stat.php un ieksh galvena faila... tas tachu nav tik daudz prasiits... ja man palugtu un ja es zinatu..es tachu paliidzeetu..ja man tapat nebutu ko darit...

tas tachu ir tikai 10 - 20 min.. :)

Link to comment
Share on other sites

andrisp - tur jau taa lieta es saprotu.. mums dizaineriem ir tada kaa fantazija..kura ljoti mums ir vajadziiga..es saprotu ko vajag..un apmeram kaa..bet tikai visu laiku ka kaut ko megjinu..nekas nesanak..tad tas nav pareizi..tad tas.. :( :D :D :D

 

Vebers - Labprat aizietu..bet izstaba visi sturi aiznjemti..bet kad uzstaisishu statistiku..tad pat sturi atbrivoshu..lai vareetu nokauneeties.. :) :D

Link to comment
Share on other sites

Dizainu tu arī fotošopā zīmē vicinot peli pa ekrānu, zīmējot līnijas, četrstūrus un sazin vēl ko.. tu to dari soli pa solim, pēc savas noteiktas taktikas droši vien..

Tāpat kodēšanā, soli pa solim to dabū gatavu klabinot pa klaviatūru..

Link to comment
Share on other sites

Isteniibaa ar Jums ir jautri...

vissmaz var papljaapat.. :) :D :D :D

Vebers - bet ja jau tu esi izdomaajis..tad varbut tomeer pateiksi..savu firmas nosleepumu.. :)

jo kamer es iemaaciishos..tas buus daudz ilgaak..nekaa tas ja pateiksi kodu. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

skrach, tu jau paliec kaitinošs. Neesi iedomājies, ka mums kodēšana ir maizes darbs, un ka tādi kā tu, atvaino, neizteikšos kādi, nāk un te lūdzas, lai viņiem programmē par brīvu, jo tas tak nekas neesot, darbs 10-20 min. utt, mums ir kā aizvainojums ?

Link to comment
Share on other sites

andrisp - sorry ja aizvainoju...

es uzskatu ka koderu darbs ir pat grutakais...un tapec jau prasu paliidzibu Jums, jo Jus tachu to makat...

bet no ta ka pateiksiet vienu kodu.. nabagaki nepaliksiet... ja piemeram Jums vajadzetu palidzet tur nez... banneri uztaisit..vai vel kaut ko ... es ja varetu tad palidzetu..kaut vai es Jus nepazistu... no viena bannera es tach unabagaks ari nepaliktu... :)

Link to comment
Share on other sites

Mēs tev palīdzam un pasakam visu priekšā, tikai tur tā lieta, ka tev nav nemazākās nojausmas kā tas notiek (paši pamati) līdz ar to tev arī neaiziet tas ko tev mēģina ieskaidrot...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...