Jump to content
php.lv forumi

Zend Guard pirkšana


hQuse

Recommended Posts

Sveiki, tautieši!

 

Ja kāds ir pircis Zend Guard (vai tā alternatīvu), padalieties ar informāciju - kā tas process notiek?

Jautājumi, kas nav skaidri:

  1. Vai ir iespējams iepirkt elektroniski caur ASV? Tādā gadījumā softs skaitās licencēts ASV (uz ASV uzņēmumu)?
  2. Kas īsti tiek sūtīts pa pastu kastē - CD/DVD, licence? Vai softu un licenci nevar lejupielādēt elektroniski, iztiekot bez pasta pakalpojumiem?
  3. Varbūt ne konkrēti par Zend Guard, bet vispār - kā notiek softu elektroniska iepirkšana no ES valstīm? - Es norēķinos interneta veikalā par izvēlēto produktu, no manis paņem % par piegādi. Tālāk saņemu no Latvijas Pasta (vai tmldz.) ziņu, ka ir ienācis sūtījums. Dodos pakaļ - kaut ko vēl maksāju pastā vai nē? Licence skaitās, ja ir "papīrs uz rokas" vai der arī piemēram elektronisks fails?

Sorry, ja kādam izskatās pēc analfabētiskiem jautājumiem, bet nav konkrētas pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Attiecībā uz citiem jautājumiem nezinu, taču uz 3. jautājumu par to, ka s skaitās licence:

Attiecībā uz LR VID un Ekonomikas policiju vislabāk, ja Tev ir papīrs - licence, jo visādus elektroniskos failus viņi ne labprāt uzskata par tādām.

Link to comment
Share on other sites

nu ja, IT lielvalsts neies jau ķēpāties ar elektroniskām licenzēm :)

 

esmu pircis (bet ne no zenda), bija jāreģistrējās viņu lapā, jāsamaksā, un tad kaut kur lapā parādās linki uz softu un licenzes failu, vilkt vari cik daudz gribi. pieļauju ka katram tirgotājam var būt savādāk, tāpēc labak sūti mailu viņiem, lai izstāsta kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

esmu pircis (bet ne no zenda), bija jāreģistrējās viņu lapā, jāsamaksā, un tad kaut kur lapā parādās linki uz softu un licenzes failu, vilkt vari cik daudz gribi. pieļauju ka katram tirgotājam var būt savādāk, tāpēc labak sūti mailu viņiem, lai izstāsta kas un kā.

Interesanti būtu uzzināt, no kuras valsts pirki?

Zendam jautājumus sūtīju kādu laiku atpakaļ, atbildes vēl nav.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...