Jump to content
php.lv forumi

Pop up


Gacha

Recommended Posts

Kods ir šāds:

<a href=" javascript: window.open('show.php?id=<? echo"$nr"; ?>','Legends','toolbar=no,status=no,menubar=no, width=800,height=600, left=80, top=50, resizable=no,scrollbars=yes,fullscreen=no')" target="_blank">

bet kad uzspiezhu tad atveras parasts logs, kuram urli ir viss shis javascripts un vel tas pop up lodzinjsh. Man ir vajadzigs tikai tas popup lodzinjsh. Pats neko nejedzu no javascript tapec jautaju.

Link to comment
Share on other sites

problēma ir iekš target="_blank", kas neskatās, ka tev ir javascripts, bet atver jauno logu un nobrousē parent elementa href - šajā gadījumā šito te java script:

 

daudz universālāks variants:

<a href="show.php?id=<? echo"$nr";?>" target="_blank" onclick="window.open(...);return false;">

 

Kāpēc?

 

Ja ir eneiblots JavaScripts, uzklikšķinot uz linku tiek palaists logs, bet <a> elementam līdz galam šī klikšķa events (notikums?) netiek nodots - to mēs panākam ar return false; resp. ja nostrādā JS, tad netiek apstrādāts href un target. Ja atkal JS ir izslēgts, nostrādās parastais hrefs, kas atvērs jauno logu bez papildus parametriem - bet vismaz to atvērs! /me thinks, ka tas ir daudz universālāk un cenšās to visu laiku tā darīt (pats bieži atslēdzu JS).

 

P.S. labāk izmantot nevis <? ?>, bet <?php ?>; piekritīsi, kad sāksi likt XML/XSLT

"tagus"

 

/me iet uz mājām

Link to comment
Share on other sites

Viss sanaaca, bet es vel biki pieliku klaat no doskas.lv jo tur bija uztaisiits ar parbaudi 1024x768 utt Pats negribeju mocities, jo man pietiek ar chakareshanos php.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...