Jump to content
php.lv forumi

Simbolu ierobezhojums


Gacha

Recommended Posts

DB ievadaas kaut kaads texts apm 1000 simboli, bet es gribu paradiit taa lai man izvada tikai kadus50 simbolus un beigaas pieliek ....

 

Es vienreiz netisham biju atradis sho f-ciju bet man taa pazuda mekleju googlee, bet isti nezinu ko mekleet, tapec prasu jums!

Link to comment
Share on other sites

SQL līmenī manuprāt ātrāk:

CONCAT(SUBSTRING(...),'...')

vai CONCAT(SUBSTRING_INDEX(...),'...')

otrajā gadījumā izvēlās nnevis xxx simbolu, bet atrod kādu noteiktu simbolu x reizes un atgriež visu prims tā - piem. norādot kā sadalītāju '.' un atkārtošanu 3 - var dabūt pirmos 3 teikumus (ja vien tie beidzas ar punktu ;) ).

Link to comment
Share on other sites

O! Šis jau ir kas labāks. Ēsmu redzējis dažādas ziņu sistemas un daudzām admin sadaļā ir divi lauki iens ir priekš mazā texta galvenajā lapā un tad ir otrs lauks priekš lielā texta. Man tas liekas stulbi, ka vienas ziņas jaglabā divos laukos!

 

Manuprāt ar šito takš varetu uztaisīt tā, ka viņš ziņu lapā izvada textu līdz pirmajam <br> un parejo tik var redzēt pie komentāriem.

 

respektīvi ievietojot ziņas pēc kādas 5 rindas nospiež enter un tad būtu tas gabals ko rādīt!

 

Paldies Venom, tu kā parasti zini vēl daudz ko papildus! Tas ir labi!

Link to comment
Share on other sites

nu tu jau vari taisiit vienu ievades lauku, bet pie inserta taisiit, ka liidz pirmajam <br/> tiek ievietos vienaa laukaa, bet paareejais teksts - citaa.

tas ir dariits aatrdarbiibas deelj, bet tas attiecas tikai uz liela apjoma datiem.

Bez tam ir jaaizdomaa arii atziime peec kuras tiks noteikts kas ir virsraksts, jo var gadiities, ka gribeesi virsrakstaa kaadreiz 2vus teikumus un ko tad? :)

Link to comment
Share on other sites

Tev tomēr būs taisnība. pa to nebiju iedomajies. :o

 

Bet tagad taisu tā, ka man vienā rindā vajag 60 simbolus un to izdariju shitā $texts = substr($texts, 0, 60); nu bet gribu tā, ja texts ir garaaks par tiem 60 tad beigās ..... bet ja mazāks tad neko.

 

Meklēju php.net bet nevaru atrast f-ciju ar kuru saskaitīt cik simboli ir textā, bija tikai substr_count , ar kuru visus nevar saskauitīt, tikai to kuru pasaka!

 

kā tad to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Bet kapēc tas "Substr" skaita tikai simbolus? Man vajag lai skaita tikai tukšumus. Varetu jau saskaitīt tos tukšumus un pieskaitīt klāt pie simbolu skaita, bet vai ar vienu f-ciju to nevar?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...