Jump to content
php.lv forumi

PHP Koda Uzlabošana skriptā


ntw

Recommended Posts

Man ir vajadzīgs lai kāds par nelielu atalgojumu uzlabo man jau gatavo PHP skriptu.

 

Lietas ko vajadzētu uzlabot.

1. Tabulā (MySQL ) pievienot kolonnu, kurā ierakstās $reģistrēšanās_datums .Kad rowā ir pagājis $reģistrēšanās_datums + 30 Dienas - Rows izdzēšās.

2. Skriptā ir jādefinē ID kuru selektēt no Datubāzes. Ir vajadzīgs pārveidot tā, lai ar Dropdownu ( parastāko HTML ) var izvēlēties kādu no 4 ID.

 

Pašu skriptu nepievienošu, bet tas, kuram ir interese - Gaidu PM vai [email protected] rakstiet e-pastu.

Samaksāšu 5LS.

 

Paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pakonsultējies ar kādu no foruma dalībniekiem un varēsi ietaupīt 5Ls plus iemācīsies kko jaunu.

Vai varbūt tev pašam vnk slinkums? Šaubos, ka kāds pa 5Ls skatīsies tavu skriptu, turklāt kāds attalgojums, tāds arī darbs.

Link to comment
Share on other sites

Un tu teiksi, ka pa 5LS nevar 30 minultes parukāt ? Ak dies. Redz man tas pašam aizņems vismaz stundas četras, bet laika man maz, pusgads jābeidz, autoskola un vēl visi citi šiti... Jā kaut ko jaunu var iemācīties, vienmēr ir paticis, ja ir laika... Nezinu gan, vai 5ls ir tik švaks atalgojums skriptēšanai....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...