Jump to content
php.lv forumi

Editori - zinu ka novazata tema, bet...


zirdzis

Recommended Posts

FAR - lielisks redaktors un failu valdnieks :)

Oldschool...

 

Visu laiku sedeju zem zend studio, labaku neko neesmu atradis, bet isti milet ari vinju nevar, tapec esmu labaka editora meklejumos.

 

Nepatik man shie notepad2 vai notepad++, tad jau labak scite, vainu pspad ja

Bet ka jums eclipse bazetie editori? Ka zend neon? ka PDT?

 

Palietoju nu 2h NEON interesanti, ar grutibam var kaut ko atrast, tas kludu iekrasoshana uzreiz fuu,, zend studio bija labak daudz nebija par katru sikumu.

Vispar domas jusu kadas? par php editoru attistibu?

Vel viena problema ar ko saskaros ir projekti kas ir iesakti vai japapildina un tas kods ar ko man nakas saskarties ir nekartigs, ir kads jums toolis ar ko jus izlabojat php koda izkartoju, atstarpes, lai kods izskatitos vizuali saprotamaks un pievilcigaks?

 

p.s. manas domas atruma!

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laika atklājums ir Gutsy (darbojas uz Ubuntu/ citiem Linuxiem). Kad vēl lietoju Windows, izmantoju Notepad++ un TortoiseSVN.

 

(Tiem, kam Java pie sirds, varu ieteikt NetBeans. Eclipsi man ir jāizmanto darbā jau kuro gadu, bet joprojām nevaru pierast.)

Edited by black
Link to comment
Share on other sites

Vel viena problema ar ko saskaros ir projekti kas ir iesakti vai japapildina un tas kods ar ko man nakas saskarties ir nekartigs, ir kads jums toolis ar ko jus izlabojat php koda izkartoju, atstarpes, lai kods izskatitos vizuali saprotamaks un pievilcigaks?

 

Meklē gūglē pēc php beautifier

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...