Jump to content
php.lv forumi

kā iekš php var iegūt informāciju


trinklins

Recommended Posts

Tu domā informāciju par serveri?

 

 

Par lietotāju tu vari iegūt:

IP adresi

referi

kādu brouseri viņš lieto

un kāds OS viņam ir

 

Varbūt vēl kaut ko....

Link to comment
Share on other sites

Ar PHP līdzekļiem, nē. BET PHP var izsaukt ārēju programmu/skriptu, kurš šo informāciju varētu iedot.

Atkarībā no OS, tas varētu būt dajebkas :)

Tikai atceries, ka lietotājam ar kura tiesībām izpildās PHP, ir jābūt tiesībām iegūt šādu informāciju un izpildīt šo ārējo skriptu.

Link to comment
Share on other sites

jaa bet paristi uz normaala servera nestraadaas funkcijas, ar kuraam var skeneet HDD un kur nu veel kaadu progu palaist. kas gan neattiecas uz no.lv :)

vareesi tiigjereenam CDromu chakareet iekshaa aaraa, iekshaa aaraa - shameejais domaas ka kompii nelabais iemaajojis :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Bēdīgi, jo bēdīgi, ka pēdējā laikā šajā forumā parādās arvien vairāk wannabe-hackers, vai vismaz kādu, kas pēc tādiem šķiet.

Man izklausās, ka trinklins grib zināt datus par jebkura viņa saitā ienākošā lietotāja datoru? Un kā tev patiktu, ja katrs saits nāktu iekšā un šustrītu tavu HDD meklējot tajā tās bildītes, ko tu slēp no savas draudzenes?

Ja gribi uzzināt kaut ko par savu serveri - ir tāda lieta kā Control Panel>System priekš lokālā servera un phpinfo(); un print_r($_SERVER); vai pat print_r($GLOBALS); vairāk nevajag būt zināmam.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag': un tu to veido ar PHP?

Paņem labāk kādu C++/Delphi, vai VB, ja vispār bēdīgi. Ja tev vajag to inventāru ieglabāt kaut kāda webā, tad iesaku ar augs. min. izveidot programmu, kas vai nu saglabā info failiņā vai datu bāzē un nosūta to php, kurš tad to visu izpārsē.

Link to comment
Share on other sites

Venon tas neiet krastā. Pasūtītājs to prasa veikt ar PHP valodu un MySQL datubāzi un kā pamats programmai tiek ņemts open source programma phpMyInventory kas tiek pielāgota pasūtītāja prasībām un vajadzībām. Tā kā cita valoda atkrīt vienīgi var meiģināt kautko ar JavaScript bet man viņš nepatīk un cik esmu dzirdējis viņam esot problēmas ar brouseriem.

 

P.S. Kā arī nav laika ne patikšanas tagad visu veidot ar citu valodu.

Edited by trinklins
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...