Jump to content
php.lv forumi

PHP/SQL - Statistika


Mikijs

Recommended Posts

Sveiki, nesen biju registrets seit bet kkas notika tad nu ta :D

 

es velos izveidot lietotaja statistiku, pats lietotju php-fusion un to esmu pilniba parveidojis :D Skriptu zinja!

 

Tatad es izveidoju jaunu lapu (localhost/statistika.php) kas satur informaciju

<?php
require_once "maincore.php";
require_once "subheader.php";
$loc = "Lietotaja ".$userdata['user_vards']." statistika";
opentable($loc);

/* SEIT ES GRIBU LAI PARADAS STATISTIKA */

closetable();
require_once "footer.php";
?>

 

Man no sakuma vajadzetu izveidot jaunu tabulu datu baze pareizi?

<?php
$result="CREATE TABLE ".$db_prefix."statistika (stat_laiks VARCHAR(40), stat_apskatija VARCHAR(10), user_id VARCHAR(10))";
if (mysql_query($result)){ echo "tabula ir izveidota."; } else { echo "tabula nav izveidota."; }
?>

 

Tad nu taa man butu lapas profile.php augsdala jaieraksta uzreiz pec <?php sads teksts

if (iMEMBER) $result = dbquery("UPDATE ".$db_prefix."statistika SET stat_laiks='".time()."', stat_apskatija='".$userdata['user_id']."' WHERE user_id='".$data['user_id']."'");
Pareizi?

 

Bet ko talak darit? es nesmu nekac spec uz SQL kodiem :((( plz palidziet!

Link to comment
Share on other sites

1) Kā jau iepriekšējā atbildē tika teikts, veidot tabulu uz mušas (on the fly :) ir ļoti nestilīgi. Izveido tabulu(-as) bāzē ar vajadzīgajām kolonām un tad liec iekšā/maini/grāb ārā vai dzēs tās datus.

2) Tavas prasības par "statistiku" maigi izsakoties ir grūti saprotamas. Vajadzētu precizēt, kas atbilstoši tavām prasībām ir "statistika" - piefiksēt pēdējo apmeklējumu, piefiksēt apmeklējumu skaitu, piefiksēt lapu skaitu utt?

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

veidot tabulu uz mušas (on the fly :) ir ļoti nestilīgi. http://datubazes.wordpress.com

hmm.. nekad nebiju padomajis par sadu tulkojumu... ;)

----

Mikijs --> statistika vispar ir Ljoti slidens jedziens :(

Pec statistikas Datiem uz 1Km2 (kvadrat Km) Vatikana ir 2 !!! Romas Pavesti ("PapaRimskij") ....

Tik tiesham ko velies savakt/ kadus datus apstradaat???

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu ka nesmu nekac specs :P pat par amatieri gruuti nosaukt, bet nu tas ta..

gribu kko shitadu:

ID1 apmekle ID2 profila lapu, tiek ierakstits datubaze ka ID2 profilu skatijas ID1, Laiks, un piesakita +1 skatitaju

Ta lai lietotajam ID2 uzraditos ka vinju ir apmeklejusi X apmekletaji un pedejais no tiem bija ID2

Link to comment
Share on other sites

SELECT user_id,count(user_id) AS cnt
FROM `statistika` 
WHERE `user_id`=idkamtugribiredzeet
GROUP BY `user_id`

 

shais laikam selectos cik daudz apskatiija

 

SELECT `stat_apskatija`
FROM `statistika`
WHERE `user_id`=idkamtugribidotpabibi
ORDER BY `stat_laiks` DESC
LIMIT 0, 1

 

shais laikam pedeejo

Edited by ViszinisA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...