Jump to content
php.lv forumi

Lapu piesaistnes


chrisp

Recommended Posts

Esmu izveidojis 7 lapas. 1 layouts (sastaav no 5 tabulaam) 4 lapas, kas saincluudotas pa visaam 4 debesspuseem ieksh layouta un saturu nemaina, un 2 kas maina saturu. Kaa lai uztaisa taa, lai uzklikskinot uz linka (lapaa labajaa pusee kas pieinkluudota) viduciitii atveras lapa kas maina saturu? Negribas katrai lapai rakstiit layouta kodu, bet to vienkaarshi pieincluudot. Kaa to izdariit?

Link to comment
Share on other sites

$_GET masīvā ir visi tie mainīgie, ko tu definē iekš URL (Piem., index.php?bla=desa&bla2=citadesa)

$_POST masīvā nāk dati no formas (Ja pie method norādīts "post"). Formu var arī padot caur URL (Norādot method="get"). Tad tie mainīgie būs redzami iekš $_GET nevis $_POST.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

$_REQUEST saturēs šos abus kopā ;)

 

$_POST masīvā nāk dati no formas (Ja pie action norādīts "post"). Formu var arī padot caur URL (Norādot action="get"). Tad tie mainīgie būs redzami iekš $_GET nevis $_POST.

andrisp, action norāda adresi uz kuru tiks padoti dati, bet method norādā metodi kādā tie tiks padoti get / post

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka esmu paarprasts. Ja es šito kodu ievietošu, viņš vienkārši ģenerēs linkus vai ne? Respektīvi, spiežu uz pogas durvis atverās adrese.lv/maaja.php?layout=durvis.

 

Mērķis ir sadalīt web lapu pa gabalinjiem nevis linku. Tā, lai pēc iespējas vairāk varētu inclūdot.

Link to comment
Share on other sites

bļedž... tas ir tieši tas ko tu gribi. Vismaz pamēģināji???

 

p.s. ja nu vien tu nedomā AJAX, bet pēc taviem jautājumiem spriežot tev varētu būt nemazākās nojausmas kas tas tāds ir.

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...