Jump to content
php.lv forumi

auto delete


tk1

Recommended Posts

Sveiki!

Piemēram tabula datubāzē ar nosaukumu amxb! Sadaļas nick pass un flag! Dažiem flag ir abcdef.... bet citiem tikai b! var izdarīt ka tiem kuriem tikai b idzēshas pēc 1 mēnesha kopš ierakstīti tabulā?

 

ļoti vajag...plizzz

Link to comment
Share on other sites

labi datumus kā sataisīshu cron = crontab? Kā izskatīsies tas skripts kas pārbauda?

 

kods http://paste.php.lv/6318 itkā pie post steam id ierakstiju to date("Y.m.d"); bet tadums tabulā kā nav tā nav! KPc mb kādus tut? Esmu iesācējs!

 

visur ir 0000-00-00

Edited by tk1
Link to comment
Share on other sites

Isti neizprotu tavu vajadzibu bet ka butu ar:

Izveidojot b ierakstu, izveidojam sekojosus ierakstus datu baze:

1)f = current timestamps

2)h = current timestamps pec menesa

Pirms php scripts ko dara ar b datiem parbauda vai h > tagad vai h < tagad. Respektivi ja b ir pagajis uzskatam vinu par izdzestu.

Edited by localhero
Link to comment
Share on other sites

Nu tas vislabakais variants.. jo tieshi pec menesha nepanaksi ka jams pazudis! Kadam vajag iedarbinat skriptu no aras lai pazustu.. tik pat labu tas varetu but tu pac ka admins!

 

Otrkart.. taa lapa kas nolasa datubazes informaciju, varetu izchekot... vai jau menesi vecs ieraksts.. vai ne! :) Un ja vecs.. tad dzesh lauka! Pec shita virziena vari meklet googlee funkcijas un darbibas principu! :)

 

'".$_POST['date("Y.m.d")']."' <<< es k-kaa nesaprotu sito pierakstu... bet nu lai paliek ja ir ok... tava vieta es nolasitu vnk.. $date = date("d.m.Y. G:i:s"); un tad ar tadu variabli njemtos.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas tas par Post... k-kaa neskiet pareiza ideja jamo k-kur postot.. :D vnk.. taa vietaa ievadiit variabli shitadu nevari?

 

// vispimrs nosaki datumu
$date = date("Y.m.d.")

//un peec tam taa post vietaa izmanto
'.$date.'

 

Cik saprotu unixiem prieksh timestampa jau ir gatavs shads variablis... nezinu ka tas strada.. $_SERVER['REQUEST_TIME']

palasit vari ieksh manualja http://lv2.php.net/date

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...