Jump to content
php.lv forumi

lūdzu palīdzību... :/ !


solid

Recommended Posts

Ok šeit mana problēma: tagat esmu kjeeries ar visaam četrām pie web istrādes.. :) un pashaa saakumaa jau saaku saskarties ar problēmām.. vai kaads lūdzu varētu man palīdzēt risināt šādas problēmas:

1. man ir nereāla IP [dinamiskā] un man ir problēmas piem veidojot FTP serveri neviens cits vinjam netiek klaat.. !! nemaz nerunaajot par web lapu izstraadi kur man nepiecieshamstieshi ftp servaks.. :/ ja kaadam ir kkas lietderiigs sakaams atskaitot nomaini provaideru untt. tad buuutu ļoti pateicīgs.. (pray) !!

2. gribētos webam' [ja tiktu atrisinaata mana pirmaa problēma] pievienot kaadu foruminju.. :) !! = diemžēl lieta taada kad nezinu pat no kura glaa sākt.. esmu baigais tupaks :( !! noka4aaju kkaadu phpBB tur man mape viss kas vajadziigs tur ir Dbāzes ikonas setupi prieksh admnin untt.. ! bet nu pat nezinu kur lai to visu huinju liek ?! = arī ja šeit man kaads dotu padomu KAS UN KĀ būtu ljoti pateicīgs... !!

 

ceru kaads paliidzees.... ar cienju. NEPĀRĀK GUDRAIS TUPAKS :]

Paldies.!

Link to comment
Share on other sites

"nereāla IP" - tipa tavs fantāziju auglis ? :)

 

paguuglee peec "dynamic dns"

 

Par to forumu - viņam 100% ir README un/vai INSTALL fails (vai kas tamlīdzīgs) kaut kāds. Skaties tur.

 

PS. Ja gribi darboties šajā forumā, izlasi noteikumus. Viens no punktiem:

 

Tēmas nosaukumu (topic title) un aprakstu (topic description) izvēlieties tādu, lai cilvēks varētu nojaust, kas slēpjas pašā tēmā. Tēmas, kuru nosaukums, vai apraksts būs kaut kas līdzīgs Heeeeeeeeeelp, Man nesanāk!, Stulbais PHP?!?!????, u.t.t. riskē tapt izdzēstas!
Link to comment
Share on other sites

1. man ir nereāla IP [dinamiskā]

"nereālai" IP adresei nav sakara ar dinamisko/statisko IP adresi.

IP adrese var būt reāla/privāta un statiska/dinamiska.

Tātad var būt arī privāta ("nereāla") un statiska reizē. Vai tikpat labi reāla un dinamiska (kā MDSL lietotājiem).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...