Jump to content
php.lv forumi

par str_replace()


ezs

Recommended Posts

es atradu šādu kodu, bet man nav ideju kā to pielietot

soory baigais shits sanāca šis forums tak ar uztādiem balstīts te ir linx http://paste.php.lv/784 uz visu kodu

 

+ vel es vēlētos zināt vai esmu pareizi sapratis

ereg_replace('kas jaizvieto ', 'Ar ko aizvietot ', 'texsts kuš jāfiltrē'; vai arī tā darbojās tas str_replace()

Edited by ezs
Link to comment
Share on other sites

+ vel es vēlētos zināt vai esmu pareizi sapratis

ereg_replace('kas jaizvieto ', 'Ar ko aizvietot ', 'texsts kuš jāfiltrē'; vai arī tā darbojās tas str_replace()

 

ereg_replace nav jēgas lietot līdz brīdim, kad tu sāc saprast un izmantot regulārās izteiksmes. veicot vienkāršu teksta aizvietošanu tu tikai zaudē skripta ātrdarbību un radi lieku slodzi.

Link to comment
Share on other sites

ja nevaig specāli, tad labāk str_replace() , jo šamais ir ātrāks:

 

$teksts = str_replace("[b]", "<b>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/b]", "</b>", $teksts);

 

aiz/pirms tiem B atsratpes nevaig.

Edited by blackhalt
Link to comment
Share on other sites

Man tāds jautājums, kapēc vajag tos ? Kapēc nevar lietot parastos <b></b> Un nevajadzīgos tagad vienkārši aizliegt.  <_<

ar <b></b> vēl viss ir bumbās, taču problēmas sākas, kad tu gribi atļaut teiksim <a href="">. Šajā momentā, ja tu darbosies ar strip_tags un atļausi <a> tagu, ļaunie apmeklētāji brīvi varēs rakstīt klāt arī <a href="" OnMouseOver="" OnClick="" style="font-size: 1000px;"></a> un visādus citādus brīnumus.

 

Doma ir tāda, ka strip_tags funkcija netīra ārā tagu atribūtus.

 

Ja tu ierobežo viņus uzreiz ar savu sintaksi, nekādus brīnumus viņi tev komentāros nesarakstīs ;)

Edited by Kaklz
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Kaklz jo pilns nets ar visādiem brīnumu raxtītājiem

 

2 ezs es lietoju šādus te filtrus

$teksts = str_replace("[s]", "<s>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/s]", "</s>", $teksts);
$teksts = str_replace("[b]", "<b>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/b]", "</b>", $teksts);
$teksts = str_replace("[tt]", "<tt>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/tt]", "</tt>", $teksts);
$teksts = str_replace("[u]", "<u>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/u]", "</u>", $teksts);
$teksts = str_replace("[*]", "<li>", $teksts);
$teksts = str_replace("[cit]", "<table  width=100% border=\"0\" style=\"border: 1px dotted #C0C0C0\"><span class=\"10px\"><br><b>citâts:</b></span><tr>
<td><font color=\"999999\"><blockquote>", $teksts);
$teksts = str_replace("[/cit]", "</blockquote></td></td></table></font>", $teksts);

var pievienot pēc sirds patikas visus tagus ko vēlies un ko ne varbūt kāds var pielabot ja kas neprecīzi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...