Jump to content
php.lv forumi

upload, arhiveeti faili


ViszinisA

Recommended Posts

ello

 

tad nu atkal runa par bilzu uploadu

 

daudz daudz bildes :)

ja lietotaajs uztaisa arhiiva failu ar bildeem

 

 

Q: vai servera pusee php macees to atpakot?

 

 

vnk alternatiiva sanaak taa pat kaa visi citi bilzu uploadi

pa vienai bildei, vienai, vienai, vienai bildei... :D

Link to comment
Share on other sites

IMPHO tas nebuut nav labakais risinajums....

vienigais ieguvums ir userim --> visas bildes var nosuutiit vienaa pakaa....

manuprat minusi ir krietni vairaak nekaa plusi....

--> nesmu ipashi petijis bet skjiet ka PHP lieliski tiek galaa ar Gzip nevis standartisko WinZipu....

(atskjiras pakoshanas mehaanisms...)

---

Pamegjini lietotaajam ieskaidrot ka jasapako ar Konkretu Zip versiju.. Un NEVIS RAR .... utt....

---

vairak nomociisies nekaa buus labuma ...

---

P.S. ja domaa ka sapakotas bildes vares parsuutiit atraak tad maldies --> *jpg taapat kaa skjidrums praktiski nespiezjas.....

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku, ka tas ir labaak

 

btw taas bildes ir saturs lapai, tur iznjemot mani ir tikai viens, gudrs ūsers :p

 

suutiit sapakotu ir atraaak userim, nekaa pievienot pa vienai manaa super formaa....

kur dazaas sadaljaas piem buus 50 bildes, ūseram būs ik pa briidim jāatpuutina roka

 

Grey ko ta tu iesaki?

 

atradu shaadu peec martina ieteikuma

 

flashaaaa

 

 

bet man vnk gribeejaas pasham uztaisiit, nevis noka4aat kaada cita veidotu komponenti

bet laikam buus vien jaavelk tas :)

Link to comment
Share on other sites

btw taas bildes ir saturs lapai, tur iznjemot mani ir tikai viens, gudrs ūsers :p

 

suutiit sapakotu ir atraaak userim, nekaa pievienot pa vienai manaa super formaa....

kur dazaas sadaljaas piem buus 50 bildes, ūseram būs ik pa briidim jāatpuutina roka

Tieshi taapeec labaak izmantot parastu formu ;)

Nosausies katram staastiit kaa pareizi sapakot ....

neaizmirsti ka ar zip var sapakot dazaadi:

1. visas bildes vienaa putraa ...

2. bilzju kategorijas smuki pa mapiiteem..

3. tiek izveidota vel viena mape kuraa ieksa kategoriju mapes....

---

tagad uzraksti algoritmu kas nocekos kursh variantu useris izmantoja...

 

un cik bizji mainisies? ik pa paris stundaam?

IMPHO vel jau paliek FTP.... par to nesi domaajis?

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, man liekas, ka autors domāja, ka lapai ir tikai divi lietotāji, kas liks bildes klāt, un abi ir ar datoru uz tu.

 

Un manuprāt nav nekā sarežģīta algoritmā, kas iztaigās arhīva visas direktorijas un savāks visas derīgās bildes.

 

Un vispār - ja tomēr uploadošana paredzēta priekš jūzeriem tomēr, tad var jau arī piedāvāt divas variantus - vienkāršo pa vienam, un ar arhīvu. Pie arhīva metodes ievietot vēl nelielu aprakstu par to kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka autors domāja, ka lapai ir tikai divi lietotāji, kas liks bildes klāt, un abi ir ar datoru uz tu.

Un manuprāt nav nekā sarežģīta algoritmā, kas iztaigās arhīva visas direktorijas un savāks visas derīgās bildes.

Pie arhīva metodes ievietot vēl nelielu aprakstu par to kas un kā.

1. ja ir tikai paris useri tad tam domaats FTP .....

2. Domaa nav nekaa sarezgjiita?

tu esi redzeejis cik perversi ir nosauktas useru direktorijas?

PHP vienkarshi nogjiibs ieraugot dazju labu nosaukumu.....

3. Pasaki godiigi kad pedejo reizi lasiji HELP web lapaa? (aprakstu kaa buutu jaadara....)

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf,

1) a ja man pie uploadošanas vajag tās n-bildes kaut kā reisaizot, kaut kādus datus iekš db bāzt ? Tad tā ftp metode paliek pat sarežģītāka, jo būtu jātaisa skripti, kas watcho ftp direktoriju un detektē jaunas bildes.

 

2) Nu - ja ir kaut kādi slimi direktoriju nosaukumi ar ko nevaram tikt galā, tad tos vienkārši ignorējam. Protams, paziņojam lietotājam, ka tas un tas netika paņemts pretī.

 

3) Es jau teicu - ja tas frontends ir publisks, tad var uztaisīt divas metodes. Tie, kas zinās kā izmanto arhīvus, izmantos viņus bez HELP lasīšanas. Tie, kas nezinās un kuriem slinkums lasīt HELP, izmantos parasto metodi pa vienam failiņam.

 

Ko tu gribi panākt ? Lai es pasaku, ka failu uploadošana arhīvos saks by default ?

Link to comment
Share on other sites

:)

 

 

lab pienjemsim, ka ftp iemest ir viegli, kaut kaadaa temp mapee

 

Q: php scripts var izsaukt kaadu citu scriptu, bet taa, lai vinjsh izpildaas pats, tikai servera pusee??? [useri netrauceejot]

 

t.i.

 

iekopees failus tmp mapee,

ieies admin panelii un nospiediis kaut ko liidziigu podzinjai "Refresh"

un lai nebuutu jaagaida kameer 100x bildes resaizos un mazu un lielu

izsaukt scriptu tikai servera pusee un vnk pateikt "viss ok, gaidi, kadreiz buus c(:"

Edited by ViszinisA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...