Jump to content
php.lv forumi

Mistisks bugs


lizard

Recommended Posts

Lieta ir sekojosha. Pirms kada laika, godigi sakot jau vairak ka pus gadu atpakalj mana lapa paradijas gljuks, kad tiek nepareizi izvaditi dati, es nepiefikseju kad tas saka paradities. Tapec nevaru atrast celoni. Lieta ir sekojosha. Ir shads sql kverijs, kuru izpildot tiek izvaditi galigi aplami dati. Sakuma domaju kljuda php kodaa, bet kad paproveju phpmyadmina palaist sho kveriju ari tika izdoti nepareizi dati. Tatad vaina ir vainu mysqlaa vai ari webserveri. Shitais nav vienigais kverijs kas gljukaini strada ir daudz citi. Laizhotk kveriju pataisno mysqla no shella rada Badly placed, un neko vairak. Taka esu iestidzis.

 

SELECT users.id AS userid, username, (

peers.uploaded - peers.uploadoffset

) / ( UNIX_TIMESTAMP( last_action ) - UNIX_TIMESTAMP( started ) ) AS uprate,

IF (

seeder = 'yes', (

peers.downloaded - peers.downloadoffset

) / ( finishedat - UNIX_TIMESTAMP( started ) ) , (

peers.downloaded - peers.downloadoffset

) / ( UNIX_TIMESTAMP( last_action ) - UNIX_TIMESTAMP( started ) )

) AS downrate

FROM peers, users

WHERE peers.userid = users.id

ORDER BY uprate DESC

LIMIT 25

Link to comment
Share on other sites

Pēc kā tiek secināts (pārbaudīts) ka dati ir _galīgi_ aplami?

 

Proti ideja tāda ka nekādīgi tev nevar palīdzēt jo mums nekādu datu nav..

 

Man ieteikums būtu pamēģināt visu matemātiku loģiju nogrūst php pusē un salīdzināt.. un mysqlam iedot tikai SELECT * FROM peers, users

WHERE peers.userid = users.id

Link to comment
Share on other sites

Lieta ir sekojosha.

 

Ja nepareizi strādā, tad sāc ar vēlmi pārrakstīt kveriju nevis piesliipeet esoshot. Tātad logjiski, sāc ar "ko vēlies iegūt". nebūti slikti ja uzmestu tabulas definējumu un paskaidrotu ko vēlies no tabulas izgūt.

Link to comment
Share on other sites

Es parka4aju datubazi cita serveri, kur stav tas pats mysql un tas pats php, tieshi tads pats konfigs, un man visu apstrada pareizi..

Visticamaak ka tev ir galiigi liiks kods kas kautkur/kautko njem BEZ id izmantoshanas , vienkarshi peec kaartas......

un notiek sekojoshais : tiek ielasiiti dati no DB (bez kartoshanas peec ID) un saglabaati citaa tabulaa cerot ka kartiba buus identiska kaa 1 tabulaa , Bet faktiski taa buus tikai tikmeer kameer 1 tabulaa netiks dzeests neviens ieraksts.....

jo fiziski ja kaads ieraksts tiek dzeests tad vinja vietaa tiek ierakstiits cits ieraksts.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...