Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par saitu: Kodēšanas beigu stadija


foxsk8

Recommended Posts

Tad nu tā. Esmu gandrīz visu vajadzīgo kodēšanu pabeidzis. Tāpēc gribētu dzirdēt Jūsu domas par notepad.lv portālu. Gan koda ziņā, gan grafiskā ziņā. Ir izveidotas vēl citas sadaļas, par kurām es arī gribētu dzirdēt Jūsu domas.

 

wap.notepad.lv

video.notepad.lv

bildes.notepad.lv

fun.notepad.lv

 

Tad nu variet kritizēt, ieteikt kaut ko, kas vēl būtu darāms.

 

Liels paldies jau pieriekš

 

Daudz man palīdzēja tieši šī foruma lietotāji. andrisp un vēl citi.

Link to comment
Share on other sites

Gribi kritiku?

abet luudzu......

--

menucim taa lenaa izsliideshana/paradishanaas smuka, bet kaitinosha (paraak lena)

---

!!! nepardomats brauzings --> aizejot uz kadu konkretu sadalju Menju vairs nav redzms --> jaiet Uz sakumu un tad jaskataas talaak....

(vai vispar ieej TUPIKA .... nav atpaklaj linku......)

---

sadalja:

 

..riiki ..

bilzju glabatuve --> vispar nav Linka atpakal.....

RSS --> parada tiiru XML bez nekadiem paskaidrojumiem.....

---------------------

pie rakstiem --> raksta prewivs (laba doma, bet nejau visu rakstu.... pietiktu ar iisu parskatu) ... Arii mazzliet kaitinoshi (paraak gigantisks logs Kura saturu VISPAR nav iespejams pilniba izlasiit --> taatad lieki)

-----------------

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Tavus ieteikumus ņemšu vērā. Par to menu izbīdamo: Man viss iet normālā ātrumā. Cik citi testējuši arī iet normāli. Caur kādu pārlūku tu skatījies to menu izvēlni?

Link to comment
Share on other sites

neesmu nekaads guru shitajaas lietaas bet man Nepatiik no dizaina tur nekaa nav 0 viss samests savaa stuurii un laikam pats neesi taisiijis (taa man liekas) par paareejaam lapaam neko pateikt nevaru jo peec taa ko ieraudziju vairs skatiities negribeeju

Edited by player
Link to comment
Share on other sites

Tā n u gluži es neteiktu ka viss ir ņemts gatavs. Tur ir daudz darba iegūldīts. Dizains top jauns, tas uz nākošās lapas versijas būs. Protams, ka izmantoju foruma templatu, kā jau visur. Hmzz negribās skatīties, tad kāpēc tu skaties šo forumu? Šim tak arī ir gatavs skins jau. Vairāk es domāju, ka tas viss pēc koda izskatās un lietojamības, iespējas, funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka būtu draudzīgāk, ja uzbraucot ar peli uz menu galvenajām sadaļām, tad būtu nevis parastais pointer kurors, bet gan rocinja (nu tā, kas uz linkiem rādas). Tad uzreiz ir skaidrs, ka var klikot.

 

Nez, vairāk nekas nenāk prātā. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...