Jump to content
php.lv forumi

GET


Gacha

Recommended Posts

Nu nezinu kaa paskaidrot. Saakums -

 

Nezinu, kaa ir tev bet man lapas struktura ir apm taa, ka katrs linksa kas ir malaa (piem. joki, foto utt) ir index.php?id=joki utt. Lapas dizainu taisiju tikai vienai lapai saturu es inkludoju ar ?id=joki. Nu un shajaa gadiijumaa index.php man ir inkluudota lapa modeusers.php kuraa atrodas taa dzeeshanas funkcija un arii ir posti un pie katra posta ir podzinja ar linku

<a  href='index.php?id=modeusers&del_news=$idd' target='_self'>delete</a>

Nospiezhot to podzinju automatiski index.php butu jasanjem tas id=modeusers un jainkluudo modeusers.php lai tas varetu sanjemt del_news=$idd un izdzees attieciigo postu.

 

Cerams, ka saprati. Ja tu to uzrakstitu es droshi vien nesaprastu  :D

varbūt pieliec to 'modeusers.php' klāt pie

    $atljautas_lapas = array(
       'sakums'=>'sakums.html',
       'jaunumi'=>'jaunumi.php',
       'basketbols'=>'basketbols.php',
       'readme'=>'readme.txt',
       'modeusers' => 'modeusers.php'

       // sheit pievieno jaunas lapas
   );

 

nez kāpēc man ir tāda sajūta, ka te kaut kas visu laiku mainās ..

 

@ 20:02:

<a  href='home.php?id=users&del_news=$idd' target='_self'>delete</a>

@ 21:20:

<a  href='index.php?id=modeusers&del_news=$idd' target='_self'>delete</a>

Edited by Kaklz
Link to comment
Share on other sites

Nu tam nepievers uzmaniibu. Tas modeusers.php tur ir un tas straadaa. Sho kodu njemu no foruma, iistais man bija majaas, kad liku to postu tad biju skolaa.

 

Bet vai tu apm saprati manu domu? Kapeec neiet?

Link to comment
Share on other sites

Nu tam nepievers uzmaniibu. Tas modeusers.php tur ir un tas straadaa. Sho kodu njemu no foruma, iistais man bija majaas, kad liku to postu tad biju skolaa.

 

Bet vai tu apm saprati manu domu? Kapeec neiet?

Ieteiktu beigt muldēt visur apkārt un beidzot ielikt kodu tādu kāds viņš ir neejošs iekš paste.php.lv, savādāk tev te vēl pus gadu neviens nepalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok. Tad te ir tas kods

 

Princips tāds: sakuma lapa ir test.php un ka taa ieladejas viduu inkludojas zinjas.php un tur paraadaas zinjas un pie zinjaam ir links komentaari[10]

 

Lieta tāda: ja rakstu linkā test.php?id=komentari&news_id=$news_id tad tas test.php nenostrādā un nepamjem id=komentāri un neiekludo komentari.php. Un ja komentari.php nav inkludots tad loģiski ka viņš nesaņem $news_id.

 

Kas pa vainu?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es tādu jums sliktu esmu izdarījis, ka nevarat man šādā vienkāršā lietā palīdzēt? :(

ieraksti iekš test.php

 

print_r($_REQUEST);

 

tad redzēsi, kādi mainīgie ir un kādi nav.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...