Jump to content
php.lv forumi

template engine


udens

Recommended Posts

Kaadu aizvietoshanas funkciju vislabaa izmantot template engine izveodshanai prieksh cmsa? Uztaisiju ar eregi_replace() , bet man saaka staastiit ka tas varot iebremzeet, tad gribeeju pajautaat ko juus par sho sakat...

Link to comment
Share on other sites

Papeti smarty, ka tur ir darits, vai air implemente to sava cms'a.

Link to comment
Share on other sites

Es ari biju safanojies par SMARTY

 

viņš sūkā, paildzināja lapas ielādi no 0.3 līdz 0.7 sekundēm

vislabāk, template endžina vietā, uzreiz raksti templates kā PHP kodu

 

tas laikam saucās tas native php templating

Edited by 4e4en
Link to comment
Share on other sites

Tu doma ka 0.3 līdz 0.7 useriem butu kada atskiriba.

Link to comment
Share on other sites

larvae, un?

vlibTemplate: a fast, feature packed template system with a caching class and a debugging class. Supports loops, template includes, variable manipulation, template if statements

 

it kā php nesuportētu ciklus, variable manipulācijas, includes un ifus. kešošana- pirmkārt nevajag izmantot resnos template enginus, tad nevajadzēs templeitus 'kompilēt un kešot'.

viņu manuāli nekas nebija par visa _outputa_ kešošanu, no tādas 'kompilēto templeitu kešošas' labākajā gadījumā dabūs tādu izpildes laiku, kā ar plika php izmantošanu templatei, tad kur no tā visa jēga?

Link to comment
Share on other sites

Piedāvāju salīdzināt 2 identiskas templeites, kas kodētas Smarty un PHP.

 

P.S.

Es secināju, ka man joprojām Smarty patīk labāk :) Vienīgais, syntax highlighting Smartijam parasti nevienā editorā nestrādā. Templeišu saturs ne uz kādiem konkursiem nepretendē, paņēmu vienkāršu piemēru no visprastākā projekta.

 

Edit: palaboju linkus

Edited by black
Link to comment
Share on other sites

viens ir gaume, otrs ir kā tas verķis uzvedās uz produkcijas servera.

ja par gaumi, tad to pašu php templati var uzrakstīt pārskatamāku, jo pieejamas takš visas php f-jas (sabāztu menu hašmapā, tulkošanai gettext nevis savu divriteni utt.).

Link to comment
Share on other sites

Par gettext gan nesapratu - pašlaik templeitēs tiek izmantots "T_". Kas būtu pārskatāmāks, ja es izmantotu, piemēram, tikai "_"?

 

(Starp citu, konkrētajā gadījuma T_ ir nevis divritenis, bet gan gettext wrapperis, kurš detektē, vai ir pieejams gettext modulis. Ja ir, tad tiek izmantots tas, ja nē - tiek palaists gettext php emulators)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...