Jump to content
php.lv forumi

dzest POST datus


Dzint

Recommended Posts

Man uz lapas ir poga ar nosaukumu (Aktivs) vai arii (Slegts) atkariba kada vertiba naak no datubazes 1 vai 0. Nepiecieshams lai pec pogas nospieshanas man pogam nomainas nosaukums un mainas vertibas datubaze 1 uz 0 vai otradi. Lapa refreshojas vai savadak lai radas jaunais nosaukums pogai. Tas nepieciesham dekumentu slegshanai vai atvershanai.

Link to comment
Share on other sites

Gribu lai lapa refreshojas un parada jauno pogas nosaukumu. Man pie refresha postojas velreiz laikam tie dati un poga ir pazudusi.

 

 

Nju kaa:

1) Forma ar pogu,

2) Nospiezhot pogu submiteejas forma,

3) PHP izpilda kveriju, kas nomaina ierakstam statusu.

 

Kur īsti problēma ?

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz pēc 39. un 45. rindiņas ieliec to header, ko teicu.

 

Un pēdējo rindiņu vispār ravē ārā.

 

Un izdomā jēdzīgākus nosaukums funkcijām par doaktive() un doslegt() :)

 

 

Ka man uzrakstiit to headeru kautka taa:

$url=$_SERVER['REQUEST_URI'];

Header('Location: $url');

Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau ir klasisks gadījums.

 

Pārliecinies vai sql.php neizdod kaut kādu outputu (nu tipa vai kaut ko nenosūta jau browserim). Ja faili ir UTF-8 formātā, tad noteikti izdzēs BOM simbolus. To var izdarīt, piem., ar notepad++

Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau ir klasisks gadījums.

 

Pārliecinies vai sql.php neizdod kaut kādu outputu (nu tipa vai kaut ko nenosūta jau browserim). Ja faili ir UTF-8 formātā, tad noteikti izdzēs BOM simbolus. To var izdarīt, piem., ar notepad++

 

 

Nav man tie BOM simboli , Windows kodejums

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Windows kodējums ? Windows-1257 tu domā ?

 

Nu vienalga katrā ziņā pārliecinies, vai pirms header izsaukšanas nav noticis jau kaut kāds outputs.

 

HTTP pieprasījumi notiek šādi. Vispirms tiek nosūtīti headeri visi (tādi kā metadati) un tad tikai reāli dati. Līdz, ko ir sākti sūtīt reāli dati, tad headerus vairs nosūtīt nav iespējams. Tev vari palasīties http://www.jmarshall.com/easy/http/

Link to comment
Share on other sites

1) Necitē nevajadzīgi, tas traucē lasīt.

2)

$url=$_SERVER['REQUEST_URI'];
Header('Location: $url');

Tu tur gribi redirektēt uz to pašu lapu, kur jau atrodies. Kaut kas ta ka neštimmē. Shēma ir aptuveni tāda - lapā x atrodas forma, kas submitējas uz lapu y, tad lapā y tiek izdarīts viss, kas nepieciešams servera pusē (šai gadījumā nomainam datubāzē tos 0 vai 1) un notiek redirekts atpakaļ lapu x. Universāli tas būtu header("Location: ".$_SERVER['HTTP_REFERER']);, bet labāk rakstīt tur ceļu uz konkrētu failu.

Link to comment
Share on other sites

Stopp, es, piemēram, gandrīz vienmēr formas apstrādāju tajā pašā skriptā, kur ir pati forma. Dzint arī tāpat dara, tāpēc viņa

$url=$_SERVER['REQUEST_URI'];
Header('Location: $url');

ir ok, bet es arī iesaku vienkārši hardcode to redirekcijas ceļu, nevis ņemt no $_SERVER['REQUEST_URI'];

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...