Jump to content
php.lv forumi

datubaazes uzlikshana uz servera


uiop6

Recommended Posts

esmu galiigs iesaaceejs..., taakaa...neko daudz nesaprotu, ja juus varat, tad paskaidrojiet ar pavisam vienkraashim vaardiem...luudzu!

 

taatad..

veidoju maajas lapu, esmu pabeidzis(vareetu taa teikt)

tagad man vinju vaig uzlikt uz servera...

cik saprotu tad WinMySQLAdmin (1.4) ir kkaads serveris, kur pats var palaist utt...

kaa vinju var palaist?? (ieinstaleets protams ka ir...)

kaa es varu tur ievietot un palaist savu home-page???....kaa publiceet netaa....??

 

paldies par jebkaadu paliidziibu..

Edited by uiop6
Link to comment
Share on other sites

Tu esi veidojis mājas lapu, kurā tiek uzmantota db un nezini? Vispār uz kāda servera vēlies uzlikt? Ja Tu pērc hostingu ar db, tad tur būs panelis, kurā vienkārši būs jāizveido tie paši teibli, kas ir uz Tava development kompja.

Link to comment
Share on other sites

1. WinMySQLAdmin NAV serveris !!!

Bet gan programma/ klients darbam ar Mysql Datubazju serveri Windows videe....

2. Kaa palaist? Un kaa tev skjiet? Uzklikskjinot uz ikoninjas? Nederees?

3. Visticamaak ka tev Nemaz Nav DB jo nevar izveidot lapu kura izmanto DB nezinot Kas ir DB un kaa vinju palaist/administreet....

4. WinMysqlAdmin(aa) NEVAR NEKO IEKOPEET UN PALAIST !!!!

 

5. Savu Lapu vari izvietot uz servera vienkarshi Caur FTP iekpeejot Hosteetaaja izdaliitajaa Direktorijaa....

kaa to izdariit? Prasi Hostinga pakalpojuma sniedzeejam....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

...nu paldies pa to pashu....

dalju no teiktaa zinaaju, bet protams ka arii uzzinaaju kko jaunu...paldies.

 

cik saprotu tad db ir datubaaze...

 

5. Savu Lapu vari izvietot uz servera vienkarshi Caur FTP iekpeejot Hosteetaaja izdaliitajaa Direktorijaa....

kaa to izdariit? Prasi Hostinga pakalpojuma sniedzeejam....

 

tas ir par maksu...lapa liidz cik tur tiem Mb ir par briivu, bet maneejai tie Mb ir pa mazu...vaig vairaak....(ar download utt. ..)..

 

tapeec mekleeju paliidziibu, varbuut kaads var pakonsulteet...kur uzlikt bez maksas ...

 

 

Un vai vispaar tas buutu iespeejams - Uztaisiit savu serveri...???? (uz kura es vareetu uzlikt savu home-page......)

Edited by uiop6
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...