Jump to content
php.lv forumi

Katram userim sava mape


hackerman

Recommended Posts

Ja lietotājvārdā ir atļauti kādi citi simbli, izņemot latīņu alfabēta burtus un ciparus, tad ar foldera veidošanu ir čābīgi. Labāk to darīt ar vai nu šiem atļautajiem simboliem, vai katram lietotājam piešķirt ID.

Link to comment
Share on other sites

adndrsp, tik daudz es izdomāju...Es varbūt neskaidri izsteicos. Kad lietotājs piereģistrējas, izvedojas mape ar viņa niku.

Man vajag panākt, lai, kad lietotājs grib uplodot bildi, viņš uplodotu to savā izveidotajā mapē :)

Un to es nevaru izdomāt :)

Link to comment
Share on other sites

Citēšu dažas rindiņas no upload.php :

$directory = "direktorija/";
$uploaddir = $directory;
if (move_uploaded_file($_FILES['userfile']['tmp_name'], $uploadfile))

 

Kā lai mainīgajam $directory padod to mapi ar konkrēto vārdu?

 

Mēģināju

$niks = $_POST['lietotajvards'];
$directory = $niks;

bet nesanāca =/

Link to comment
Share on other sites

Es dariitu shaadi:

Pie lietotaaja registraacijas Uzgenereetu unikaalu stringu (tikai no latinju mazajiem burtiem & cipariem) no taa izveidotu direktoriju + pieseivotu to DB...

Kad lietotaajs ielagojies tad tiek nolasiits shis direktorijas nosaukums un taalaak tiek izmantots pie bilzju/ failu ielaades...

Taapat iesaku Stipri pieverst uzmaniibu tam lai Useris neieposteetu failu ar NeLatinju simboliem atstarpeem utt....

Precizaak Kaads NOTEIKTI to izdariis...

tapeec pirms noglabaa to bildi parbaudi UN pamaini nosaukumu kaa vajag....

Link to comment
Share on other sites

Bildēm labāk ir vispār ģenerēt jaunus nosaukumus.

Aber kāda jēga no unikāla stringa, ja var vienkārši secīgu id piešķirt? Tas reāli var noderēt tikai tad, ja ir kaut kāds 'sekjuritī', lai sveši nevarētu apskatīt konkrēta cilvēka bildes, ja viņš to negrib. Bet tādā ziņā daudz efektīvāk būtu visu lietotāju bildes sagrūst vienā folderī, uzģenerēt tām unikālus nosaukumus un pieglabāt DB visus bilžu nosaukumus konkrētam lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...