Jump to content
php.lv forumi

dbcount


archux

Recommended Posts

Labrīt!

 

Tātad jau labu laiku taisu vienu portāliņu, bet tagad esmu satapies ar problemu! Taapeec prasiishu jums! Lieta taada izmantoju dbcount. Bet man vajag izdariit taa, lai vinjsh njem no datubazes A tabulas B ciparu 1 (no vairakam linijam), 1-niekus visus vinjsh nedriikst izvēlēties(taa man vajag) vinjam tie jaanjem taadi kaadus vinjsh atrod peec user_id kad tiek pieliidzinaats piemeeram $obj->link ! Aaa jaa gandriiz aizmirsu un tam, kad vinjsh skataas user_online ir jaabuttikai 1-niniekam iespējamam nulles, lai shis atmet :) Nu vovshem, tagad to kodā.

 

Talak neko nedariiju:

 

dbcount("(user_online)", "users", "1");

 

nu vo piemēram dbquery tas ir elementari, bet dbcount es nemāku jo to daru pirmoreizi :) Tapēc luudzu paliidzat!

 

Te buus dbquery, varbuut peec taa vieglaak būs saprast!

 

dbquery("SELECT * FROM ".$db_prefix."users WHERE user_id=$obj->link AND user_online='1'");

 

Varbuut es kaut ko neta domaaju kaa jadara? Varbūt, var kautko vieglak? Vai cita tipa funkcija jāizmanto? (vai kā viņu tur sauc nu tip dbcount un dbquery utt) Un kas vē dbquery strādā tieši tā kā man vajag :) bet man visam tam vajag numurinju :) plzz paliidzat :)

Edited by archux
Link to comment
Share on other sites

Kas vispār ir dbcount() ? Kas ir $obj->link ?

 

Un tavs problēmas apraskts arī ir nesaprotams.

 

Enīvei:

SELECT * FROM `users` WHERE user_online = 1 AND user_id IN (1, 23, 34, 54)

 

Ja tas $obj-link ir masīvs, tad ar explode palīdzību saveidojam user_id IN(bla, bla, bla).

Link to comment
Share on other sites

nu kaa tas select

 

dbquery("SELECT * FROM ".$db_prefix."users WHERE user_id=$obj->link AND user_online='1'");

 

man ir jaadabuu taa kad vinju paraada ciparaa tagad saprati?

 

un to var izdariit ar dbcount bet man kautkaa nesanaak jo nevarupareizi pabeigt rindu :( taapeec prasu varbuut ir veel kaadi varianti kaa to var izdariit

Edited by archux
Link to comment
Share on other sites

nu kaa vinjsh ar sho komandu no datu baazes izvelk araa kaut kaadus vertības no users datu bazes, tabulas user_online

 

un man vajag taa, lai tur kur user_online vertibas ir 1 vins savāc visus userus un saskatia un paraada cik kopaa vinjsh atrada taadas sakritības ka user_online=1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...