Jump to content
php.lv forumi

IPB & konnekts.


saprotiet mani

Recommended Posts

1.)

Tām esmu sācis integrēt IPB forumu, jaunās lapas dizainā, izveidoju augšējo baneri, ar linkiem, pārveidoju lapas izmērus & krāsas, bet tagat atliek viena atlikusī lieta, vajag gar boarda abām malām ( kreiso u labo) nolaist vienu bildi, varbūt kāds zin precīzu linku uz admin cp, kur varētu to atrast? itkā iekš admin cp skatījos html failus, bet nevaru atrast īsto failu, and īsto vietu, lai nolaistu šīs malas.

 

 

2.)

Ir query's kurš izvelk spēļu serveru ip's un izveido serveru listi, tik tālu viss ir ok. Bet tagad arī jāsāk domāt, kā logot serverus, ja tie ir offline, lai varētu apreiķināt serveru online time. itkā domā tāda,

if $serverisoffline {

ierakstam tabulās servera id

}

bet lieta tāda, kā piespiest kodu ik pa 1 min piekonēktēties serverim, nu galvenais, lai kkā dābū, ka ik pa 1 min notiek konekts serveriem un iekš db tiek pierakstīti offline sereri.

moš kādam ir bijusi darīšana ar kkādiem tāda tipa online time skriptiem, jau iepriekš paldies.

Link to comment
Share on other sites

1) Vai tad tās bildes tu nevari ievietot tur pat, kur veici pārējas izmaiņas ?

 

2) Laid to php skriptu no konsoles. Vari. piemēram. ar kādu scheduling programmu iestādīt lai ik pēc min. palaiž. Var arī ielikt php skriptā ciklu ar sleep(60); pa vidu un lai šis skripts stāv palaists visu laiku. Tikai tas otrais variants nav tik stabils.

Link to comment
Share on other sites

uz nr 1

redzi tur ir vairākas sadaļas, un šajās daudzajās sadaļās ir da*uja un v�“l drusciņ'faili, kurus katru pārskatīt.. biju iedomājies, ka to iesp�“jams jau kāds ir darijis, un var�“tu man izpalīdz�“t.

 

nr2

piem vaitad uz lunuxa ir kkas, kas to skriptu var�“tu ik pa 1 min laist? piem kā dara tiepaši giginieši.?

BY taspats saprotiet mani

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

k, bet ko tas dos, ja piemetīšu tikkai css'ā piem

#left {
background-image: url(left.gif); 
}

tas jau pēkšņi nepievienos man vajadzīgās tabulas gar sāniem, a car xhtml izrakties cauri ir nenormāl manam līmenim, ņemot vērā to, ka ipb ir visur salicis savus lang scotus. moš pasaki vismaz kurā failā ~ kurās rindās :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...