Jump to content
php.lv forumi

CS Servera Monitorings @ WEB ...


FasT^On3

Recommended Posts

Meginu ievietot vinju k-kur - saka: ERROR: Template file "default.tpl" - failed to open file, check permissions or check if file exist

 

un tas fauks ir tur kur vinam jabut ... pameginat kads pats novilkt un uzlikt redzesiet ;( ...

 

tapee es prasu hackerman kaa tu dariji...

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka problēma ir tur, ka visi tie monitor skripta faili tev stāv zem kaut kādas dir, un monitor.php failu tu mēģini inkludot failā, kas atrodas vienu līmeni augstāk. Rezultātā tas monitor.php fails mēģina inkludot to template failu no tās direktorijas, kas ir vienu līmeni augstāk nekā pārējie monitor faili. Risinājums - izej cauri tam monitor.php skriptam un izlabo ceļus uz failiem.

Link to comment
Share on other sites

kaa no shii - http://paste.php.lv/4875

 

koda dabut tadas lietas Servera Ip - Karte - playeru skaitu piem: // 5/14

un bildi ... man viss ir jau bildes.,

52c68.jpg

 

Vnk man jau tas monitors straadaa tikai vinsh ir parak piesaatinaats ... :)

 

Un vel viena problema ir taa ka - man visas bildes ir un tajaa kodaa kas augstaak linka ir - tur ir minets viss par bildes radishanu - bet to bildi kartes man nerada varbuut jus redzat kas pa vainu ... ? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to uzinstalet biju domajis - sataisit tur visu lai iet nejau tur uzspied install vai k-kaa ta..

 

Bet es vinu kad k-kur gribu include ... tad man saka:

 

ERROR: Template file default.tpl - failed to open file, check permissions or check if file exist

 

 

Da kur lai tos visus failus tur - MAN VINI STAAV ..galvenajaa mapee -www kur vel lai vinus ieliek lai atrod ??

Link to comment
Share on other sites

Yes... beidzot izdevaas ..

 

baigi baigi ...forshhss monitors ...

 

ar kadu progu var atvert .tpl failus? ..

 

 

Aaa un es vinu varu tikai ielikt tur kur ira arii taa .php faila slaanis ...

 

bet piemeram ja es gribu taisiit vinu kaa - panel tad man izmet tos permissions .. kaadaa slaani -panelim jabut

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...