Jump to content
php.lv forumi

CMS un servera konfigurācijas gļuki


hackerman

Recommended Posts

Man ir tāda lieta, ka uz kompi viss iet, bet uz servera neiet dažas funkcijas...

Piemēram valodas tulkošana caur Admin CP, foruma integrēšana.

Uz sava kompi esmu visu to izdarījis, bet uz hostinga serveri kautkā neiet...

Hostingu nogādāju nesen, tapēc nezinu kas par vainu.. :(

 

Man liekas, ka vaina ir servera konfigurācijā, tapēc ka tie visi chmod, vai kā īsti viņš tur sacas...Dēļ vienu to sūdiņu man nevarēja ieinstalēt forumu :D Man liekas, ka pie vainas ir tamlīdzīgi sūdiņi, jo uz mana komja viss gāja...

 

Runa iet par Subdreamer :P

 

Tas viss izpaužas, ka varētētu padomāt ka pogas nestrādā kā vajag :D Nu vnk uzspiežu un nekā nenotiek...

 

Cerams ka kādam ir tāda pati problēma bijusi un varēs man palīdzēt...

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Redzi, uz mana komja viss iet, bet uz HOSTINGA neiet :(:(:(

Un hostinga php.ini es netieku klāt... :(

 

Bet tiešām vaina ir php.ini?

Es nevaru integrēt forumu un arī valodas tulkot nevaru :(

Kad spiežu man varteikt poga nestrādā...

 

Kāds no jums kas māk, varbūt varat apskatīties reāli kā tas ir...

Nu ja ir laiks un vēlēšanās man palīdzēt varbūt kāds caur radmin varētu ienākt...

Vnk ja redz dzīvajā kā viss notiek tad ātrāk pielec viss...Es arī varbūt neskaidri pateicu...

 

Protams kuru katru jefiņu jau nelaidīšu savā kompī :lol:

 

 

Tāks...kuram interesē apskataties http://207.210.124.71/sdcms_demo/admin/index.php

parole un logins ir demo

 

Lūdzu izpētat kas tur kā un tad varbūt varēsiet pateikt kas par vainu :)

 

Cerams kāds palīdzēs

 

 

P.S. mana problēma ir Forum integration un Language :(:(:(

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Tāks...kuram interesē apskataties http://207.210.124.71/sdcms_demo/admin/index.php

parole un logins ir demo

Izlec logs "Sorry, submitting information is disabled in online demo". Jādomā, ka tev gan nav demo. Vai ir? Jo redz ta fīča izskatās ka ir maksas...

 

Bet ja nu tomēr lieta ir register_globals:

 

Un hostinga php.ini es netieku klāt... :(

 

Uztaisi skripta direktorijaa failu .htaccess (ar kadu FTP klientu, jo windoze tev tādu nosaukumu nedos). Tajā raksti:

php_value register_globals on

 

Tad atkal, ja CMS autori lieto register_globals, būtu labi jāpadomā, vai tik stulbi uzrakstītu produktu ir droši izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas ir makasas skripts! Dabūju no drauga pa velti, nezinu kur šis dabūja :(

Demo sadaļai vajadzētu strādāt...nejau es viņu hostēju, bet subdreamer, to linku dabūju no viņu mājaslapas :P

 

 

Nu, ja lieta ir tā register_global tad noteikti izlabošu :) .htacces failu var uztaisīt ar notepad un windows atbalsta to failu :P

 

 

 

Tad atkal, ja CMS autori lieto register_globals, būtu labi jāpadomā, vai tik stulbi uzrakstītu produktu ir droši izmantot.

 

Ja tev nav grūti, vari lūdzu pateikt, kas tas īsti ir? Nu vismaz linku iedod, ja zini, kur tā fiča ir aprakstīta...Nu vnk es nezinu, bet gribas zināt, kas tur par problēmu, beigās izrādīsies, ka nav vērts turēt nedrošu lapu :(

 

 

P.S. Paldies ka atbildēji =) Es jau domāju, ka neviens neatbildēs :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav grūti, vari lūdzu pateikt, kas tas īsti ir? Nu vismaz linku iedod, ja zini, kur tā fiča ir aprakstīta...Nu vnk es nezinu, bet gribas zināt, kas tur par problēmu, beigās izrādīsies, ka nav vērts turēt nedrošu lapu :(

P.S. Paldies ka atbildēji =) Es jau domāju, ka neviens neatbildēs :D

 

dazhi skripti izmanto $mainiigais_no_url taa vietaa, lai izmantotu $_GET['mainiigais_no_url'].

 

Tadejādi ja es uzrakstu ?abc=123 tad skriptā parādās mainīgais $abc. Ja skripts to nepārraksta un vēlāk izmanto, tad, zinot skriptu, tam dažreiz var nobarot baigi nepatīkamās lietas.

Link to comment
Share on other sites

Vot tā arī iebaro :)

 

Piemērām skriptā ir mainīgais $is_admin un skripta sākumā

 

if (pārbaude uz adminu) $is_admin = 1;

 

Tādejādi ja lietotājs nav administrātors, šāds mainīgais nepastāv. Tādejādi var uzrakstīt linku:

 

http://website/?is_admin=1

 

Un automātiski kļūsti par adminu. Tas ir teorētisks piemērs, realitātē protams ir maz stulbeņu, kas tādu caurumu var pieļaut.

Edited by Virtuall
Link to comment
Share on other sites

Nu paskaidro normālāk...Tev pietiek, lai ieslēgtu smadzenes, bet man ar to nepietiek jo smadzenēs trūkst fragmenta ;) (php zināšanas)

 

 

P.S. :(:(:(:(:( Neiet...ieliku .htaccess failu, caur FTP serverii...Nekā :(

Iztulkot nevar un arī forumu nevar ieintegrēt :(:(:(

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Atkārtoju, es nemāku neko daudz ar php :(:(

 

Un spriežot pēc tava teiktā, gribas atgādināt, ka lapa nav manis kodēta, CMS tas ir :P

 

Un kad uzliku to register globals neka nemainījās :(

 

 

P.S. Kāds, kas no jums māk un varētu zināt, kas tur par problēmu redzot, tad varbūt ienākat caur radmin manā kompī un palīdzat man ar to problēmu..

lūdzu kāds atsaucas un pasakat kas tur varētu būt pa kļūdu... :(

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...