Jump to content
php.lv forumi

Mouseover


courage

Recommended Posts

Es nezinu ar ko lai saak jo vienu reizi esmu redzejis sadu lietu. Meginasu tagad vinu atstastit un izstastit savu saapi. Kad pavirza kursoru uz piemeram kadu tekstu tad izlec zem teksta tads logs un vina ir piemeram bilde. To es zinu ka uztaisit, bet man vaig tur ieksa dabut PHP scriptu. Ideja tada: es velos izveidot mazu lapu ar server query un uzliekot kursoru uz piemeram cik speletaji ir serveri, izlektu tas logs ara un paraditu. Man jau ir vis sariktets ar pasu query, bet trukst tikai tas scripts tas kas izsviedis ara to logu.

Link to comment
Share on other sites

Nu Tu varētu to lodziņa saturu saģenerētu jau uzreiz. Bet ja vēlies lai patiešām paši aktuālākie dati parādās, tad izmanto AJAX vai IFRAME.

 

AJAX darbotos tā, ka uz mouseover Tu ar Javascript pieprasītu serverim kādu adresi, savāktu šīs adreses(skripta) izdoto rezultātu(outputu) un ievietotu to savā lodziņā.

 

http://developer.mozilla.org/en/docs/AJAX:Getting_Started

 

Otrs variants ar IFRAME nebūs tik moderns :), bet arī strādā. To gan pameklē pats kā var izmantot.

Link to comment
Share on other sites

paldies, bet tu mani parprati :( man vajag scriptu kas pavirzot kursoru piemeram zem vina parada to bildi, tikai man tur nvajadzes bildi , bet gan php scriptu ieksa!

 

luuk paraugs tam:

 

popup5np.png

 

vispar sheit ir vis pabeigts http://www.tbdev.net/index.php?showtopic=3158&hl=popup

bet es nemaku izprast to visu un dabut vajadzigo ara no turienes :(

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

courage --> tas lodzinsh ir JavaScriptis... tas noziimee Neparlaadeejot Lapu tu PHP izmantot NEVARI !!!!

Tev jau pateica risinaajumu AJAX vai ifreime....

Princips apmeram shaads (ar ifreime)

Ievietojam lapaa ifreime izmeraa 1X1 pix...

kad tev tos datus vajag tad ar JS... ielaadeejam tajaa Ifreimee atieciigo lapu kur tiek JS mainiigajos ierakstiiti tev vajadziigie dati .. (praktiski bez JS tur arii nekaa cita nevajag)

Kad lapa ielaadeeta ar JS padodam tos datus taalaak uz tavu "lodzinju" .....

kas patiesiibaa ir <DIV> elements.....

Ar AJAX tu vari ielaadeet (peec nepieciesamiibas ) jaunu taa <DIV> elementa saturu....

(princii satura mainja ir praktiski identiski, atskjiras tikai datu savaaksanas sxeema)

CItu risinaajumu (vismaz tik vienkaarshu) nav.....

P.S. Neaizmirsti ka PHP straadaa servera pusee.... JS Klienta....

Link to comment
Share on other sites

courage, nu man gan tomēr liekas, ka sapratu gan tevi :)

 

PS. Grey_Wolf, īsti nezinu (jo pats neesmu to darījis), bet to iframe taču, liekas, var iekļaut pa taisno tajā div'ā. Uzstādīt tādu pašu platumu un augstumu, un lai atgrieztais uz saturs uzreiz rādās, nevis ar js vēl jākopē no 1x1 iframe uz to div.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Nu, man liekas, ka nekas slikts tas nav (nerunāsim par semantiku un etc):

 

Piemēram Thickbox (http://jquery.com/demo/thickbox/) izmanto šo metodi.

 

Kā nekā iframe ir block elements, div ir block elements, un block elements drīkst atrasties iekš block elementa.

 

PS. Un vispār kārtīgs ajax kods ir bišiņ vairāk nekā 3 - 5 js rindiņas, ja neraksta visu vienā līnijā :).

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

uz mouseover likt asinhrono pieprasījumu nav īsti labi, jo tur tomēr iet aizture neliela (kaut vai 0.5sec, bet tomēr).. vairākās lapās es tikai nejauši esmu atklājis, ka onmoseover parādās kkas - konekts vienkārši nenotiek tik ātri, ka braucot pār ar peli uzreiz info parādās.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...