Jump to content
php.lv forumi

E-mail izsūtīšanas skripti


born

Recommended Posts

Vajag lai e-mailu datubazei izsūta mailus;

Vajag lai mailus izsūta gan plain text, gan html versijā , tipa ja atbalsta html, tad attēlo html, ja nē, tad plain text;

Vajag, lai var sūtīt atačmentus;

Vajag būt ērtai un vienkāršai;

Vajag lai šo php skriptu varētu panest caurmēra serverītis ;)

 

Varbūt kādam ir vai arī kāds var ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

te tev nav labdarības organizācija "kodējam pa velti & ar prieku".

 

naudu neviens par neko neņem, ja esi ar mieru - sarunājam ko un kā vajag, kad esi apmierināts ar rezultātu pārskaiti naudu, saņem kodu.

 

naudu - vajag daudz un ātri :)

 

ja kas ta PM.

Edited by goldy
Link to comment
Share on other sites

Pirmais, neesmu uzņēmies to darbu.

Otrais, protams, ja vajadzētu, pie lielākas piepūles varētu izdarīt - nekas nav neiespējams!

Trešais, neesmu pokemons, protams, php programēšanā esmu iesācējs, bet izskatās, ka kāds sevi uzskata par nenormāli advancētu koderi.

Link to comment
Share on other sites

neapvainojies, bet ir jau piegriezušies šie varianti, es neko nezinu, bet man vajag un par velti.

saproti par maizi veikalā arī ir jāmaksā, un kāpēc lai kāds tev te bezmaksas kurstinātu savas smadzenes un taisītu skriptus ar kuriem tu pēctam pelnīsi naudu?

padomā pats.

ja kas tad PM aizsūtīju tev.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies bubu, izskatās, ka noderīga lieta.

 

Bet vispār kas par sviestu, runa iet par programmu/skriptu nevis to, ko es ar to darīšu, tad jau vispār mail() f-cijas apspriešana forumā ir pretlikumīga/ne-ētiska :P

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par spamu, kā tādu - "neautorizēta reklāma", bet gan arzemju klientiem izsūtīt jaunos piedāvājumus.

Bet tomeer ir runa par Spamu ..... Ju tavs jautaajums itveera ideju par Spamu..

P.S. Protams atvainojos, vienkaarshi, paskatiju pakastiiti/meilu ko parasti uzraadu visaados aarzemju saitos(un ne tikai) / Prieksh vinjiem arii esmu tikai Klients, varbuut potencialais/ un ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...