Jump to content
php.lv forumi

Par freimiem.


Ilze

Recommended Posts

Sveicināti, man ir vajadzīga palīdzība sakarā ar html lapu. Nekādi nevaru izdomāt kā panākt, lai no nospiestas pogas atsevišķā freimā iegūtu DIVAS citas lapas, katru savā freimā. Šobrīd links darbojas no button1 uz leftFrame, bet vajag lai arī parādas iekš mainFrame citas lapas saturs.

 

Paldies jums jau tagad.

Link to comment
Share on other sites

To var vienkarshi izdarit ar JavaScript...

Ar tiiru HTML buus pagruuti..... Hiper links tomeer ir domaats kaa paarejai uz citu adresi/lapu...

edit:

apmeram shadi, protams kods var pamainiities atkariibaa no freimu struktuuras...

<a href="java script:void(0)" OnClick="parent.frames_nosaukums1.location='links1.html';
parent.frames_nosaukums2.location='links2.html';">
Links
</a>

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, freimi nerullē, a otrkārt, var taču mierīgi padot linku uz lapu, kas satur kaarteejo freimsetu, ar diviem freimiem un defaultaa jamiem iesetojas vajadzīgās lapas (ja neko vairāk tur mainīt nevajag, protams), bet atkārtošu vēlreiz - FREIMI NERULLĒ :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Jā man jau ir četri freimi. Viss jau sataisīts, bet kā varētu panākt lai nospiežot "poga1" atveras gan jaunumi.htm gan vienlaicīgi arī main_page.htm. Šobrīd ir tikai tā, ka nospiežot "poga1" atveras tikai jaunumi.htm kam targets ir leftFrame. Bildē viss ir parādīts.

Link to comment
Share on other sites

jāatvainojas Grey Wolf'am, viss strādā ar to scriptu, veinīgi man vajag lai atveras citā freimā nevis tajā pašā. Kāds varētu būt kods, lai lapu jaunumi.htm atver leftFrame nevis tur pat augšā. Jāpiezīmē, ka ar main_page viss ir kārtībā. Atveras korektā freimā.

 

Te būs rindiņa no pašreizējā koda, pogai "jaunumi":

 

<a href="jaunumi.htm" onClick="parent.mainFrame.location='main_page.htm'">click here</a>

Link to comment
Share on other sites

jāatvainojas Grey Wolf'am, viss strādā ar to scriptu

Atvainoshanaas Pienjemta ;)

 

<a href="jaunumi.htm" onClick="parent.mainFrame.location='main_page.htm'">click here</a>

Un tiek verta valjaa tikai 1 Lapa ;)

P.S. Es jau tev ieprieksh uzrakstiju Privat mesagi. paskaties tur...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...