Jump to content
php.lv forumi

Kas būtu jāpiedāva Jums, lai jus gribetu nomainīt esošo darba vietu?


Gundars

Recommended Posts

Ne vienmēr iepriekšējo darba vietu var tikt viegli pamest. Ir lietas, kuras ir iesāktas un kuras jāpabeidz. Protams, var jau rīkoties pēc principa "tur ir labāk, eju" un doties uz citu vietu, bet ja ir vienošanās / uzsākta sistēmas izstrāde, to pamest pusdarītu nevar. Arī šobrīd nestrādāju labāko darbu padaulē un pat liekās ka šis tas ir nepieņemami, bet pie šī principa turos un gatavojos darba vietas maiņai tikai pēc projektu izstrādes beigām un veiksmīgas palaišanas.

 

tev nav gadījies aizdomāties par to, ka tavi principi darbojas pret tevi? tev tiešām patīk ieņemt cietēja lomu? var piekrist, ka nevajag mētāties no vienas vietas pie otras, bet ja darbā tev ir slikti apstākļi, un citā vietā tev tos sola labākus + 3x lielāku algu, tad labāk atkāpies no pašiznīcinošā principa. darba devējam tāpat tu esi tikai slaucama govs - viņš tev ierīko aizgaldu, tu dod pienu. cilvēks ir gudrāks par govi - ja jūti, ka kaut kas ir nepieņemami, tad mūc no turienes...

 

ir jau ir te visi ideālisti. bet vai tiešām jūs visi pelnat tik maz, ka 3x lielāka alga neko būtiski nemainītu? jeb vai visiem psihologs darbā smadzenes izskalojis, vai priekšnieks nākotnes sapni uzbūris? neticu, ka atrastos daudz cilvēku, kas nepārietu no 500Ls mēnesī uz 1500Ls mēnesī. nu ne jau uz solījumu kādreiz pelnīt 1500Ls, bet pasapņojiet uz mirkli, ka tiek izteikts šāds piedāvājums, un ir pamats tam ticēt - kolektīvs cits, bet ne sliktāks, darba vieta tikpat laba, mazliet labāks darba auto utt.

 

nu labi, visi mani tāpat nod...

 

tad padomāsim otrā virzienā - ne visiem šobrīd ir ideāli darba apstākļi, ideāls priekšnieks, ideāls kolektīvs. kurš piesakās uz 3x mazāku algu, ar norunu, ka kolektīvs būs ideāls, priekšnieks būs mazliet zemāks par tevi pašu, super birojs, darbs vienkārši aizraujošs... varbūt kāds būtu ar mieru atdot man visu savu algu, ja es viņam tādu darbu piedāvātu? :)

Link to comment
Share on other sites

ivars, ne jau par to runa, eglitis runāja par visam pa ko citu. var nomainīt darbus cilvēcīgi, nevis pēc pirmā reālā solījuma 3x lielāku naudiņu per month skrien pie šefa un saki man tur 1500latus, es prom, čau, kodē pats un beigās vēl kafiju uz galvas šamam uzlej.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...