Jump to content
php.lv forumi

php_printer.dll


MichA

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai kāds var man palīdzēt?

 

Iekš php.ini:

 

extension=php_printer.dll

 

un izmantojot php_printer.dll funkcijas mēģinu uzbūvēt kodu, bet ir viena problēma, visas funkcijas strādā no šī dll, bet printer_set_option man nestrādā, kļūdas arī neizmet, vienkārši visos variantos drukā vienu lapu...

 

$handle = printer_open($printer);

 

printer_set_option($handle, PRINTER_MODE, "raw");

printer_set_option ($handle, PRINTER_ORIENTATION, PRINTER_ORIENTATION_LANDSCAPE);

printer_set_option ($handle, PRINTER_COPIES, 2);

 

printer_write($handle, "Text to print");

 

printer_close($handle);

 

Varbūt kāds var palīdzēt un ja kaut kas nav pareizi- palabot?

Link to comment
Share on other sites

f-ja nevar nestrādāt.. citādi tas modulis netiktu nodots ekspluatācijā..

Imho kaut ko jau jāizvada.. ieslēdz error_reporting(E_ALL)...

 

Bet ja tev nedrukā 2 lapas, bet pārējais OK, tad kaut kas ar konfigu nav īsti labi... Jo protokols uz printeriem ir ~vienāds visiem..

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzu error_reporting (E_ALL), nekādu izmaiņu, nekādu paziņojumu, viss itkā ir labi. Drukājas viss, bet printer_set_option nenostrādā, tas nav tikai pie parametriem par kopiju daudzumu, liec vienalga kādus setingus, tie vienkārši neizpildās.

 

Mēģināju taisit eksperimentu, pirms printer_set_option es nolasiju visus iespējamos printera setingus ar printer_get_option un pēc printer_set_option funkcijas izpildes, setingi patiešām tiek nomainīti. Drošības pēc uzliku lai lasa printera setingus pilnīgi pēc katras rindas kamēr ir izveidots saslēgums ar printeri, ar domu ka varbūt kaut kur pa ceļam setingi tiek nozaudēti, vai ar kādu citu funkciju sabojāti, bet nē, iestatītie setingi nemainās līdz pat tam monemtam kamēr atslēdamies no printera... Sviests...

 

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...