Jump to content
php.lv forumi

Maksas hostings. Kurš?


Sliipeetais

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ema.lv par šito neko labu nevaru teikt, bet ja Tav ir 24h 7x ned neta pieslēgums un ir pieejama kāda brīva IP nopēc kādu kompi un uzmet suse 8.0 vai 8.2 un piesakies uz bezmaksas DNS zem valsts.lv pats tā izdariju krietni izdevīgāk jo pats vari likt configu kā pašam vajag un vis vel pietem pieejams caur Vebinu nekādu problēmu vari darīt ar savu web serveri ko tik vien vēlies un visi MySql PhP Cgi utt tā man sanāca lētāk nekā pirkt hostingu. bet ja Tev tāda iespēja nepastāv tad ieteiktu serveris.lv bet rēķinies ja ņem uz gadu un + vel domeins .lv tad tas priex Tev gadā izmaksās apmēram 76 Ls + 40Ls par domu *.lv :blink:

Link to comment
Share on other sites

Patreiz arii skatos un domaaju par serveris.lv.. Taatad iesakiet, ja? Hmm, un cik vietas vareetu saakumaa pietikt, ar saakuma 50MB pietiks, vai labaak orienteeties uz 120MB?

kruts jautaajums. kaa lai citi zin cik vietas tev vajag :D

tik pat labi jautaat ko man dzert brokastiis kafiju vai teeju.

Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies likt tur bilzhu albuumus kaut kaadus milziigus, kaut kaadu milzu db vai warez, romaanus, taisiit online veikalu, tad man domaat, ka 50mb ir vairaak kaa pietiekoshi.

 

Viss tachu ir ljoti vienkaarshi: izdomaa, ko gribi dariit & pareekjini :)

Link to comment
Share on other sites

pie serveris.lv Tev vel tik jāzin cik db taisies lietot ja vienu tad pilnīgi pietix ar lētāko ja nemaldos stars tā viņš saucās, bet ja grasies paķert 2 vai vairāk db tad tur jautā cena atšķiras, bet ar viņiem visu jau var sarunāt piezvani un uzini tad būsi droš ka Tev Tur nekāda šaize nesanāx... :blink:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...