Jump to content
php.lv forumi

Sliipeetais

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sliipeetais's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Kā uzzināt jaunizveidotas (bez reālas adreses) bildes izmēru? Izmērs vajadzīgs priekš header('Content-length: '.filesize(IZMEERS));
 2. Atradu pats. http://www.metalusions.com/backstage/articles/4. Tagad tikai atliek apvienot ar automātisku izmēra noteikšanu.
 3. Par izmēriem ir pilns Internets, bet es meklēju tādu (reiz biju atradis, esmu pazaudējis), kas, javaskripta neesamības gadījumā, bildi atver jaunā logā.
 4. Meklēju sekojošas darbības javascriptu: Nospiežam uz mazās bildītes, atveram lielo bildi popupā un automātiski pielāgojam popupa izmērus bildei (ja javascripts ieslēgts). Nospiežam uz mazās bildītes un atveram lielo bildi jaunā logā (ja javascripts izslēgts). Varbūt kādam ir aizķēries šāds javascripts?
 5. Atradu vienu no risinājumiem - http://www.weberdev.com/get_example-4037.html
 6. Precīzāk, ne vārds, bet simbolu virkne. Lietotājs ievada tekstu - "Man ir desmit roku pirksti un desmit kāju pirksti". Es, izmantojot php kodu, kas limitē līdz 4 vārdiem, attēloju šo tekstu - "Man ir desmit roku". Protams, var visvisādi skaitīt, skrienot cauri katram burtam, bet varbūt ir kāda efektīgāka metode?
 7. Vārds manā gadījumā ir simbolu virkne bez atstarpēm, tāpēc variants ar substr() neder.
 8. Kā visefektīgāk "apgriezt" tekstu līdz noteiktam vārdu skaitam?
 9. Tagad skaidrs - http://lv.php.net/mysql_error.
 10. Tiešām, ļoti muļķīga kļūda - biju norādījis nepareizo db. Ahh..
 11. $con=mysql_connect(localhost, username, "parole"); mysql_select_db(dbname, $con); $id=mysql_query("SELECT id FROM tablename ORDER BY id"); $result_id=mysql_fetch_array($id); <----- mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource $result_id=$result_id++; Pagājusi vismaz stunda domājot, bet es vēl aizvien nesaprotu.
 12. Sliipeetais

  Gmail

  Sākumu tu izvēlies pats.
 13. Sliipeetais

  Gmail

  Man tie ielūgumi nepatīk. Es no viņiem mēģinu tikt vaļā ;).
×
×
 • Create New...