Jump to content
php.lv forumi

gmail failu pievienošana


andrisp

Recommended Posts

Gmail sistēmā ir baigi interesenti izveidota failu pievienošana - izvēlamies failu un viss.. Nav pat jāspiež 'upload' vai kas tamlīdzīgs.. fails automātiski pats uploadējas (protams, jāizvēlas ir pašam).. To es, protams, saprotu, ka dara ar Javascript (ajax), bet kā ?

 

Mēģināju pats pētīt, bet neko nesaprotu, kur kas viņu kodā atrodas :(.

 

Varbūt kāds var apstāstīt ?

Link to comment
Share on other sites

andrisp --> 'Elementarna Vatson'

onchange ;)

pats lauks redonly un viis... tiko ar browse ievieto kaadu nebut faila nosaukumu .... nostraadaa onchange...

un taalaak jau - tiek parbaudiita faila validaate un ja ir atljautajos raamjos tad viss notiek....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Par to onchange es iedomājos, bet man likās, ka uz type="file" tas nestrādā, jo tas liekas tā .. nedroši..

 

upd: pareizāk sakot - nedroši liekas, ka var automātiski submitot formu ar failu, bet vispār ja tā padomā, tas ir tikai loģiski.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

andrisp--> vel jau noteikti tiek parbaudiits arii vai neiziet no noteiktiem "ramjiem" , izmers, tips utt...

vispaar visu ko var parbaudiit ar JS... :)

un tikai tad tiek aisuutiits uz serveri :)

edit: vispaar jau nav starpiibas vai to submit nospied tu vai to izdara JS ;)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

man vairāk nedroši tas liekas no apmeklētāja puses.. pašam ir gadījies nejauši izvēlēties failu, ko es it nemaz negribu uploadot.. parastā gadijumā es varu atcelt darbību (izvēlēties citu failu vai vienkārši nenospiest submit), bet šinī ne.

 

gmail gadijumā tas varbūt nav tik svarīgi, bet citās sistēmās, kur fails tiek publiskots uzreiz pēc uploadošanas, tas ir gan svarīgi un būtu jāņem vērā. Bet nu vispār es jau esmu novirzījies no tēmas :)

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis

Man gan nekas on čeindž neaugšuplādējas. Viss notiek pēc "Sūtīt" pogas nospiešanas.

 

Ā, starp citu, Opera rUlzzZz foreva!1

Link to comment
Share on other sites

Par ko tu runā ?

Par gmail ? tur nemaz nav Sūtīt.

Par inbox ? tur jau nemaz nav onchange ar submit :)

 

Ā, sapratu, tu runā par gmail.. tev tikai izskatās, ka nekas neuploadojas, tu vienkārši varbūt nesagaidi kamēr gmail beidz uploadot to failu (jo tad kad viņs beidz,file="type" inputs tiek nomainīts pret <a> tagu ar faila nosaukumu).. pamēģini uploadēt maziņu text failu un pagaidi.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis

Točna augšuplādējas, tikai no Open pogas nospiešanas līdz augšuplādēšanās sākumam ir jāgaida kaut kādas 15 sekundes - tāpēc arī nebiju ievērojis.

Link to comment
Share on other sites

es pats vinju gmail neizmantoju, bet ja jagaida kaads 10-15 sek tad tas ir pilniigi pietiekams laiks, lai lietotaajs paspeetu pamaniit ka ir kljuudijies.... un tiem kas pievieno failu 1 reizi tas atvieglo dziivi ...

(nu nezin daudz ka jaanospiezj vel 'suutiit' )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...