Jump to content
php.lv forumi

MySQL serveris atļauj konektēties tikai no no localhost un caur PHP My


zuiks

Recommended Posts

Labs vakars.

Kas varētu būt par iemeslu, ka pie MySQL, kas atrodas uz hostētāja servera, var pieslēgties tikai ar lietotājiem, kas definēti kā useris@localhost (pie tam tikai ar PHPMyAdmin, kas arī atrodas uz hostētāju servera).

Esmu vairākreiz mēģinājis uztaisīt useri tjipa useris@%, bet tādu neņem pretī pat PMA, pie kam atbildot: #1045 - Access denied for user: 'useris@localhost' (Using password: YES)

 

Vai varētu būt tā, ka serverim ir nogriezta pieeja no ārpuses? Gribētos ar mysqldump taisīt automātiskos backupus, bet, ja nevar piekonektēties no ārpuses, tas nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

visticamāk nogriezts, un pareizi ir, - mazums kas, sadomāšu es ar pataisīt dumpus Tavai db :p

 

ja kaut cik sakarīgs hostētājs, tad prasi atļauju userim no tās ip uz kuras sēdēs dumpu taisītāja scripts tikt klāt pie db ar privilēģijām dumpa taisīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bubu, privilēģijas tika pārlādētas gan uzreiz pēc usera uztaisīšanas, gan vēlāk.

Vienalga, vai taisu useri useris@%, vai [email protected] (xxx=mana IP), pie logosanaas sanemu atbildi:

#1045 - Access denied for user: 'useris@localhost' (Using password: YES)

 

Man ir servera root pieeja, daru to pats.

 

Root definēts kā root@localhost, klāt tieku tikai ar PHP MyAdmin (tas atrodas turpat uz localhost). Ne ar vienu grafisko klientu, kas ir uz mana kompa, klāt netieku, arī no konsoles nē:

 

C:\mysql\bin>mysqldump -u valdis -p datorlab

Enter password: *******

mysqldump: Got error: 1045: Access denied for user: 'valdis@localhost' (Using pa

ssword: YES) when trying to connect

Edited by zuiks
Link to comment
Share on other sites

sorry

 

C:\mysql\bin>mysqldump -h 159.148.95.37 -u boss -p datorlab

Enter password: *******

mysqldump: Got error: 2003: Can't connect to MySQL server on '159.148.95.37' (10

061) when trying to connect

 

Vienam te klājies gluži tāpat.

http://www.webyog.com/forums/index.php?showtopic=691

Viņam iesaka pārbaudīt permisijas.

 

Mans useris ir ar vajadzīgajām permisijām

GRANT ALL PRIVILEGES ON `datorlab` . * TO 'boss'@'%' WITH GRANT OPTION ;

Edited by zuiks
Link to comment
Share on other sites

Vēl daži neveiksmīgi mēģinājumi:

 

C:\mysql\bin>mysqladmin ping -h 159.148.95.37

mysqladmin: connect to server at '159.148.95.37' failed

error: 'Can't connect to MySQL server on '159.148.95.37' (10061)'

Check that mysqld is running on 159.148.95.37 and that the port is 3306.

You can check this by doing 'telnet 159.148.95.37 3306'

 

C:\mysql\bin>telnet 159.148.95.37 3306

Connecting To 159.148.95.37...Could not open a connection to host on port 3306 :

Connect failed

 

ports remote serverī ir 3306

 

varbūt es te veltīgi mocos un serverī tas ports ir aiztaisīts ciet? nav kam pajautāt - mana remote servera admins nemākot mysql, man sākumā bija viņam skripti jāsūta, ko iebarot serverim, lai userus uztaisītu

Edited by zuiks
Link to comment
Share on other sites

ja megina mysqldumpu uzrīdīt kaut kur kur nav mysqld tad dabū 2005 kā errora nummuru. tad sanāk ka mysql otrā galā tomēr klausās un firewalls nebūs pie vainas.

 

noskanēt ar kādu portu skaneri serverim mysql portu mēģināji?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, v3rb0. Ports 3306 ir ciet.

Ir vaļā 22 ports - ssh.

 

Es mēģinu piekonektēties ar puTTY, bet te man jautājums... Lasu puTTY manuāli:

http://www.tartarus.org/~simon/puttydoc/

 

"2.3 Logging in

After you have connected, and perhaps verified the server's host key, you will be asked to log in, probably using a username and a password. Your system administrator should have provided you with these"

 

 

Username un password taču nav tie paši, ko es lietoju, konektējoties caur FTP? Vismaz ar tiem man nesanāk? Tas nozīmētu, ka man jāprasa servera adminam, lai iedod usernami un password speciāli priekš ssh lietošanas?

 

Nelamājiet mani, ka es tik stulbs, man gandrīz 50 gadu :)

Link to comment
Share on other sites

drīzāk gan jāprasa ka vajag taisīt db dumpu - admins labāk zinās ko dot un nē - vērt mysql portu vaļā, dot ssh pieeju, uzlikt cron tasku kas taisa dumpu un liek folderī kur ar ftp tiec klāt utt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...