Jump to content
php.lv forumi

PHP vote script


satek

Recommended Posts

Cau, esmu veel tikai iesaaceejs sinii visaa.Tagad meeginu iebaast, kaut kaadu vote scriptu webaa, tacu nemaaku :( es nesaprotu kaa vinju var iebaast piemeeram augsaa labajaa stuurii...sis man paraadaas tikai kreisaa stuura apagsaa..(vote script veel neemsu licis, tacu esmu baaazis chat box).Taatad jautaajums ir, kaa var vote vai arii chat box baast vietaa, kuraa gribu, nevis kaa man tagad tikai kreisajaa pusee apagsaa.PLEASE HELP!

Edited by satek
Link to comment
Share on other sites

no PHP iisti NEKO nesaprotu, tacu gribeetu....(kurs gan to negribeetu :) ) Es tik maaku downloadeet kaadu scriptu iebaast maajaslapaa un ja veel vaig, tad uztaisu mySQL accountu caur www.badblock.com un viss.Mans labaakais sasniegums ir uzstaadiit vBulletin forumu... :)Bet kas tad man tur iisti buutu jaadara ar to CHMOD?

Edited by satek
Link to comment
Share on other sites

ok..paldies...bet man ir web serveris, un es vnk ieeju folderiiti un sabaazhu visu ieksaa.a web serverim var buut ftp pieeja?nu lab necakeeru juus ar savaam stulbiibaam, taapt jau neko nerubiju no sitaa visa.paldies taapat par paliidziibu....

Link to comment
Share on other sites

liels paldies tev par paliidziibu...Bet tagad meeginu apbuut nevis HTML, bet PHP maajaslapas.es nokacaaju e107(laba manta, tacu daudz ko nesaprotu).neko nesaprotu.Kaa tur vispaar kautko var nomainiit?kaa piemeeram Galveno tekstu(tas kas paraadas kad ieiet maajaslapaa) Vispaar neko nemaaku nomainiit.Varbuut tu vareetu pateikt galveno kas par to buutu jaazin.Ceru, ka paliidzeesi, buushu ljoti pateiciigs

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...