Jump to content
php.lv forumi

viesu žurnāls


keissfootball

Recommended Posts

a vinsh kaadas 3 reizes paarlikaas atpakalj uz 644
vinsh pats adminstrators un naw atljaujas parlikts ?:D smiekliigi

tur nau nekaa smiekliiga, redz serveris saprot ka no keissfootball nekaads programmeetaajs nesanaak un vinsh lieka atpaklaj uz 644 lai cilveeeks pa velti neciinaas un nemocaas! Taa ir paziime ka tev keissfootball jaamet programmeeshan pie malas un jaaker pie kaut kaa cita, es nez pie kaa, varbuut pastnieka profesija buutu iistaa?

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

tur nau nekaa smiekliiga, redz serveris saprot ka no keissfootball nekaads programmeetaajs nesanaak un vinsh lieka atpaklaj uz 644 lai cilveeeks pa velti neciinaas un nemocaas! Taa ir paziime ka tev keissfootball jaamet programmeeshan pie malas un jaaker pie kaut kaa cita, es nez pie kaa, varbuut pastnieka profesija buutu iistaa?

 

to nesauc par nodiršanu ;)

Link to comment
Share on other sites

vinsh pats adminstrators un naw atljaujas parlikts ?:D smiekliigi

 

A kas tur tik smiekligs ? Man pasam dazakrt jaliek uz sava kompja premesijas. Un ja vins liek caur FTP, tad vina lietotajam varbut nav ielikts taja FTP serveri keksis, ka vins var mainit atlaujas faliem...

Link to comment
Share on other sites

es jau nenorishu, vienk saku kaa ira. un tik pasakai ka taa nau. ja jau reiz esi admins tad panjem un nomaini taas premisijas caur konsoli , ja ir nix* vai ja windows tad ar premisijaam nevaidzeetu buut probleemaam.

P.S es neesmu teicis ka visu zinu, vieniigi tu vereetu buut teicis ka visu zini.

>a vinsh kaadas 3 reizes paarlikaas atpakalj uz 644

tas tach nau normaali, tad vismaz domaa ko raksti, vai arii FTP softam skaties log ko raadaa, vai izdodas mainiit premisiju vai nee.

Vienreiz pameegina un uzreiz posteee sheit. buutu vismaz palasiijis kaadu literaturu vai vismaz log failus.

P.S.S mok tu angliski nejeedz ? O_o

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...