Jump to content
php.lv forumi

php popup logā


keissfootball

Recommended Posts

kā es varētu panākt to, ka nospiežot submit pogu, kods atveras jaunā popup logā, nu tjipa, man ir kkas līdzīgs šim

<TR><TD align=\"center\"><INPUT TYPE=\"Submit\" NAME=\"vote\" VALUE=\" Balsot \" style=\"font-family: verdana, arial; font-size: 10; font-weight: normal; BORDER-LEFT-COLOR: #7D0415; BORDER-BOTTOM-COLOR: #7D0415; BORDER-TOP-COLOR: #7D0415; BACKGROUND-COLOR: #C18282; BORDER-RIGHT-COLOR: #7D0415; COLOR: #000000\"></TD></TR>\n

 

a man vajag kkur vēl iedabūt to loga kodu, nu šito:

 

<a href="#" onclick="window.open('submitetais.php', '123','toolbar=no,status=no,scrollbars=yes,menubar=no,width=100,height=100')"></a>

Link to comment
Share on other sites

nu ja ar get vajag, tad vienkaarshi leic nevis submit, bet button, kuram onclick eventaa palaizjaas window.open

un submitetais.php galaa pieliec get parametrus (submitetais.php?mainigais=vertiba&mainigais2=vertiba2)

Link to comment
Share on other sites

Var mēģināt atvērt window.open uz submita ar konkrētu vārdu (name), un to pašu name uzrādīt pie formas targeta (tāpat kā būtu jādara, ja būtu iframe ar neimu). Tikai vai tas līdzēs logiem nezinu. Citu variantu tev jau saka - atver jaunā logā to submitu kā get parametros sarakstītu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...