Jump to content
php.lv forumi

balsošanas administrēšana


keissfootball

Recommended Posts

pag pag.. teu fails poll.php atrodas mapē usr/kautkastur/poll/ ja ? un tu gribi to poll.php failu izsaukt failā, kurš atrodas mapē usr/kautkastur/ ?

25900[/snapback]

 

Tieši tā, bet es paskaidrošu sīkāk, kad ielogojos ftp serverī man atveras kautkastur lapa a tālāk no viņas var iet uz folderi poll

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

arī ar šito neiet

 

vienā failā man jānorāda ceļš, bet man stāv tā :

 

// Path to the directory containing the data files
$DATAPATH = '';

25903[/snapback]

 

nu teu jādod mainīgajam $DATAPATH vērtība ar tās attiecīgās direktorijas atrašanās vietu, tātad (piemēram) $DATAPATH='/usr/kautkastur/poll/';

Link to comment
Share on other sites

īsāk, man ir balsošanas administrēšana, bet kaut kas neiet, raksta, ka

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/lfka-ftp/poll/admin.php:3) in /usr/home/lfka-ftp/poll/admin.php on line 62

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/lfka-ftp/poll/admin.php:3) in /usr/home/lfka-ftp/poll/admin.php on line 63

 

bet es tur neko nemainīju, nesaprotu, kāpēc viņš tur kļūdu rāda???

 

es ieliku kodu šeit: http://paste.php.lv/2760

25842[/snapback]

 

izdzees pirmo komentu un buus ok, mlja un iemaacieties vienreiz saprast errorus... ar galvu jaadomaa ..

 

tulkosim ko shis errors saka,

 

funkcija "header()" prasa lai viņš atrastos pirms izvades, attiecīgi tiek nolamāts tas ka izvade sākusies Rindiņā Nr. 3, un to saka funkcija "header()" kura atrodas 62 rindiņā ...

 

zb šitādi jaut. jau!

Edited by [Ya]
Link to comment
Share on other sites

ja gribi to direktoriju norādīt to pašu, kurā atrodas fails, tad drošāk norādīt to ar './'

25929[/snapback]

 

 

da ko tu mocies, tas jau ir gatavais skripts, to tak vinjsh netaisīja, ar domu ja viņš pats taisītu tad neprasītu tik stulbu jautājumu!

Link to comment
Share on other sites

,2005. gada 31. Oct 16:04]man jau sāk likties ka te vajadzētu dot nevis "Member","Junior Member","Senior Member", bet "Lame Member" utt ...

To jau nekur neviens nedod. Tas pats automātiski piešķirās no postu skaita un tāpat neviens uz to tekstu neko īpaši neskatās un vērā neņem.

Link to comment
Share on other sites

,2005. gada 31. Oct 14:58]

izdzees pirmo komentu un buus ok, mlja un iemaacieties vienreiz saprast errorus... ar galvu jaadomaa ..

 

tulkosim ko shis errors saka,

 

funkcija "header()" prasa lai viņš atrastos pirms izvades, attiecīgi tiek nolamāts tas ka izvade sākusies Rindiņā Nr. 3, un to saka funkcija "header()" kura atrodas 62 rindiņā ...

 

zb šitādi jaut. jau!

25933[/snapback]

 

 

khem.. šitā tēma jau ir trīs lapās apspriesta. un tā problēma jau atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html>
<head>
<title></title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257">
</head>

<body>
<?php include ('./'); ?>
</body>
</html>

 

nu ieliku tā, bet tāpat rāda kļūdas :[[[ tāpēc nevar teikt, ka problēma ir atrisināta

Link to comment
Share on other sites

bubu

post Today, 15:36

Post #41

 

 

Senior Member

 

 

Group: Moderators

Posts: 2 966

Joined: 2004.03.16.

Member No.: 492

 

 

ho ho hoo, kas to buutu domaajis ;)

 

jā, es zinu, ka tur jāraksta ceļš uz tiem failiem, sākumā man bija tukšums '' , tad viss gāja poll mapē. a kad uzlieku (../poll), tad tas pats.

 

 

taatad teu sitaa negaaja ?

Edited by php_Stopp
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...