Jump to content
php.lv forumi

ID sutisana uz citu tabulu


Zoom

Recommended Posts

Kā lai es aizsūtu 1 tabulas ID uz otro tabulu? Saprotu, ka ID ģenerējas pats klāt nav kā ieraksta formā un aizsūtas. Tātad man vaiga izsukt kautkādā veidā arā to tikko uzģenerējošos ID un momentāli pārkopēt uz otru tabulu. Man jau php kanālā pateica, lai skatos šeit atradu vienu topiku. Bet tur vairāk bija kā dabūt ārā info, nevis kopēt ID atslēgas. Skatījos MySQL manuēlī atraudu kautkādu intresantu lietu :

NSERT INTO tbl_temp2 (fld_id)
   SELECT tbl_temp1.fld_order_id
   FROM tbl_temp1 WHERE tbl_temp1.fld_order_id > 100;

 

Vai ar šo es varētu dublikātu uztaisīt pirmās tabulas ID un ievietot viņu otrajā tabulā?

 

EDIT: http://php.lv/f/index.php?showtopic=2869&v...indpost&p=21303 šito nebiju pamanījis :( Tieši, kas man bija vajadzīgs... Paldies! Vismaz būsu apguvis kādu jaunu noderīgu funkciju :)

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

vēl maziņš jautājums. te būs pie reizes kods: http://paste.php.lv/2586

Tātad ja es rakstu:

$t_id = mysql_insert_id($t);

, tad met āra ka nezpareiz idenfikātots vai tml. Ja es tur neko nelieku, tad man izdrukā ka man ir 0 īdē, kautvai man jau ir kādi 10 DB ierakstīti. Ko man tajās iekavās likt ? Paraugos skatos, ka tur nekā nav jāliek.

 

 if(isset($_POST['submit'])){
$t = $s->topiks();
   printf("Last inserted record has id %d\n",$t_id = mysql_insert_id());
   $p = $s->posts();

}

 

Tagad uzrada, bet neierakstas POST tabula nez kapec...

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

Pievērs uzmanību boldētajiem vārdiem:

mysql_insert_id -- Get the ID generated from the previous INSERT operation

 

Description

int mysql_insert_id ( [resource link_identifier] )

 

Retrieves the ID generated for an AUTO_INCREMENT column by the previous INSERT query.

Parameters

 

link_identifier

    The MySQL connection. If the link identifier is not specified, the last link opened by mysql_connect() is assumed. If no such link is found, it will try to create one as if mysql_connect() was called with no arguments. If by chance no connection is found or established, an E_WARNING level warning is generated.

Link to comment
Share on other sites

āāā sapratu. Viņs to ID parāda, tad kad jau viss ir aizsūtījies. Tad man vaiga aizsutit topiku, lai funkcija paņem jaunāko ID un tad kautkada veida jaieliek POST tabula tas. Jo es taisīju echo un to manīgo man izdrukāja jaunāko ID. Hmm vel japadomā kā un ko...

SALABOJU THX. Jums viem pa palidzivu :))

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...