Jump to content
php.lv forumi

Vajadzētu labot HTML kodu...


zuiks

Recommended Posts

Man vajadzētu, lai pēc lapas atvēršanas kursors ir teksta ievades laukā. Es to norealizētu ar <body onload="document.manaforma.ievadeslauks.focus()"> - tikai viena maza problēma - fails taisīts ar DreamWeaver no šablona (template) un body it kā nav piejams labošanai. Pirms lienu iekšā kodā caur Notepad, gribētu pajautāt, vai kāds tā ir darījis, un ko tas var maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms lienu iekšā kodā caur Notepad, gribētu pajautāt, vai kāds tā ir darījis, un ko tas var maksāt.

22725[/snapback]

Dariits tiek ik briidi maksaa - sakot no paaris alinjiem - liidz paaris tukstoshiem $ (Ls) ;)

 

Ta labo droshi - un ja gribi veidot normaalas lapas tad par standart templatiem aizmirsti :)

Kods ir jaaraksta pasham - nevajag uzticeeties - koda generatoriem ($m frontpage, DreamWeaver :) )

Link to comment
Share on other sites

Pirms lienu iekšā kodā caur Notepad, gribētu pajautāt, vai kāds tā ir darījis, un ko tas var maksāt.
Kau kaa smiekli sanaaca... :D Zuiks, Tev pasham nenaak smiekli? Skripti jau pashi no sevis neuzrakstiisies, vinjus ir jaaraksta un prieksh tam ir domaats programmeetaajs, kas raksta shos kodus. Kaa tad tu vinjus uzrakstiisi, ja neliidiisi iekshaa ar Notepad (vai vienalaga kaads teksta redaktoru)
Link to comment
Share on other sites

Analgiins, Tu laikam mani ne tā saprati. Runa bija par to, vai to koda daļu, kuru pēc idejas Dreamweaver lietotājam neļauj izmainīt (ja fails veidots no Template, tas būtu jādara template, bet tas savukārt nozīmētu, ka attiecīgi izmainās visi no šī Template taisītie faili) VAR un DRĪKST izmainīt bez nelabām sekām. Tātad par PRINCIPU un nevis par to, vai kāds no mums prot vai neprot programmēt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...