Jump to content
php.lv forumi

Lietotāju ielogošanās


Janhouse

Recommended Posts

Vēlos savā lapā uztaisīt lietotāju reģistrāciju, lai reģistrētie lietotāji varētu darīt vairāk, kā nereģistrētie, bet es netikšu tālāk par piereģistrēšanos, jo es nemāku uztaisīt laikam ielogošanās iespēju.

 

Kā tur ar tiem cookie uztaisit, lai viss stradatu?

Vai nevaretu man pamācīt, kā tos cookie taisa, ka saglabā, kā nolasa utt.

Link to comment
Share on other sites

silti iesaku nopikrt kaadu graamatu par PHP - tas ir zem 5Ls, bet saakumam ir daudz labu piemeru - ielogoshanaas ir gandriiz katraa - ietaupiisi laiku..

 

iesaku lietot sesijas - ar vienu no sesijas funkcijaam uzsaac sesiju pie ielogoshanas, saglabaa sesijas (piem - formu ar login datiem ar POST nodod uz kaadu auth_handler.php skriptu, kas paarbauda vai username, password no formas laukie ir OK, ja OK - tad uzstaadi kaa sesija mainiigo kaadu atzimii) (apskati PHP man nodalu par sesijas funkcijaam - viss buus skaidrs) ID sesijas mainiigajaa un katrreiz pie pieprasiianas peec jaunas lapas paarpaudi vai esosais sesijas Id sakriit ar saglabaato sesijas ID - ja sakriit, tad lieotaajs ir bijis ielogojies, ja nee - nav, censhas tikt no malas... var lietot arii cookie, bet - ne visiem lietotaajiem tie patiik

 

nu tml.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...