Jump to content
php.lv forumi

Lapas statistika


KryPt0

Recommended Posts

Man vajag lapas statistiku kas vareetu (vēlams) strādāt ar txt failu.

1: Cik shodien bijushi lapaa

2. tagat lapaa

3. linki uzspiesti shodien

4. linki uzspiesti vispaar

5. tu lapā esi bijix X reizes.

 

Ir kāda doma ko varētu lietot? ... pats es no PHP maaku tikai

<?php include("fails.php");
if ($go=='news') { include("news.php"); }

un veel kautko

 

Vēl noderīgs būtu Pollis(balsošana) kas strādā arī ar txt un kas cheko pēc IP un pēc nedēļas prasa lai taisu jaunu polli(ja sho var izdarīt) vienalga par dial-up taad ies ceru daudzi nebuus =]

 

Un pēdējais būtu vajadzīgs pulkstenis, kurš maina sekundes pēc sekundes un minūtes pēc minutes u.t.t

 

Es zinu ka tas ir daudz prasīts bet lūdzi ja var sadabūt vai uztaisīt vai pateikt kur dabūt tad lūdzu :)

Edited by KryPt0
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai statistika txt failā ir pati labākā doma.. Man vienam čatiņam statistika darbojas tā, ka pie teksta pievienošanas tiek saglabāts failā laiks (strtotime), nickname, chat_room, message_type (viena rinda, viens ieraksts, atsevišķās vērtības ir atdalītas ar ";", bet tam nav nozīme)

Kamēr bija pāris tūkstoši rindiņas, viss bija ok, statistiku varēja ievākt kādu tik vajag, tagad arī to var izdarīt, taču failā jau ir vairāk kā 750 000 rindas un datu apstrāde aizņem krietnu laiku. Lai dabūtu statistiku pa dienām jau ir vajadzīga vairāk kā pusminūte. Visus datus importēju MySQL datubāzē un identisks rezultāts tika iegūts 3sec laikā

 

P.S visādu skriptus meklē hotscripts.com

Link to comment
Share on other sites

gy, a ir arī cits pulkstenis?

 

Un pēdējais būtu vajadzīgs pulkstenis, kurš maina sekundes pēc sekundes un minūtes pēc minutes u.t.t

 

PS: manuprāt pavisam nevajadzīga lieta, kā arī visa tā tava statistika.

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...