Jump to content
php.lv forumi

Paliidzat!


monZy

Recommended Posts

if(preg_match('/'.$_SERVER['REMOTE_ADDR'].'/', $v))

vietā jālieto būtu:

if ($_SERVER['REMOTE_ADDR']==trim($v))

Jo kāda jēga lietot regulārās izteiksmes, ja var iztikt ar vienkāršu stringu salīdzināšanu. Pie tam tavs preg_match dos nepareizu rezultātu, ja piemēram failā būs saglabāta adrese 12.12.12.12, bet apmeklētāja adrese būs 112.12.12.124. Tb tās viņš uzskatīs par vienādām. Nesaprotu, kāpēc pēdējā laikā visi tik ļoti cenšas izmantot regulārās izteiksmes, kur var iztikt ar vienkāršām stringu salīdzināšanām.

Vai vēl labāk (lai būtu lielāka ātrdarbība) visu ciklu (tb for() { ... }) aizstāt ar:

  if (in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], array_map('trim',$hande))) {
     die('Tava ip jau ir saraksta');
  }

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc pēdējā laikā visi tik ļoti cenšas izmantot regulārās izteiksmes, kur var iztikt ar vienkāršām stringu salīdzināšanām.

 

bubu. neko tu nesaproti! moderni tas ir, moderni! B)

 

bet nu vispār daudziem ir tendence taisīt visu 'čerez ž***'. neatbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Nu redz šeit darbojas tāda lieta kā pieredze. Man nav ne jausmas par aptuveni 75% no visām funkcijām un kā viņas darbojas. Es zināju ka noteikti irkāds labāks veids kā to pašu gabalu uzrakstīt.

Kapēc lietoju regulārās izteiksmes salīdzināšanai? Jo neiedomājos(nezināju) par tādu lietu ka varētu tā prasti vienkārši salīdzināt. Ļoti labi ka norādiji uz šo lietu - no kļūdām mācamies.

 

Heh un kā tavu komentāru, hmnc, saprast? Labāk būtu centies palīdzēt, nevis beztolkā tagad braucis virsū.

Link to comment
Share on other sites

fwrite($rakstam, $_POST['niks'].' - '.$_POST['emails'].' - '.$_GET['lapa']."\r\n");

 

Pamācies bišku php sintaksi. ar semikolu 'atdalam tekstu kur nav mainīgie, lai varētu izvadīt maingos atkal rakstam semikolu '.$mainigais.' un liekam punktus apkart mainīgajam'; Tas princips tiek izmantots ari augšējai funkcijai izņemot "\r\n" jo tie ir language konstruktori un ir nepieciešams lai viņi izpildītos ka enter taustiņa nospiešana.

Link to comment
Share on other sites

Tev te mazinjsh kljuudinjsh:

fwrite($rakstam, $_POST['niks'].' - '.$_POST['emails'].' - '.$_GET['lapa']."\r\n");

Tur vajag $_POST :D .. shito es pateici tikai taapeec, ja kaads shito panjems un vinjam neies... Lai zinaatu! ;p~~

 

HELP!

Katrs useris useri.txt ir saglabaajies savaa rindinja, bet index.php lapaa, kur man ir

<?php include('useri.txt'); ?> vinjsh paraada visus userus vienaa rindaa.. ???

Edited by GraaBeklis
Link to comment
Share on other sites

Nevis kļūda, bet tu nepateici ka visām vērībām ir jabūt kā $_POST mainigajiem. Attiecīgi es vienmēr vārdu: "lapa" esmu rezervējis priekš $_GET. Pieradums...

Izvadīšana nav nemaz tik vienkārša, kā tu to vēlies panākt...

<?PHP
$fh=fopen('ip_adreses.txt','r');
while($line=fgets($fh,4096))
{
echo $line.'<br />';
}
fclose($fh); 
?>

Link to comment
Share on other sites

HELP!

Katrs useris useri.txt ir saglabaajies savaa rindinja, bet index.php lapaa, kur man ir

<?php include('useri.txt'); ?> vinjsh paraada visus userus vienaa rindaa..  ???

17276[/snapback]

rādot HTML enteri tiek ignorēti, ja neesi pamanījis. Lieto <pre> tagus, vai kontent-taipu: text/plain

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...